Koupi nemovitosti hravě zvládnete s novým realitním portálem CINCINK

Poohlížíte se po nové nemovitosti a stále pátráte po nových inzerátech? Potom by vám určitě neměl uniknout nový realitní portál CINCINK. Kromě přehledné inzerce nejrůznějších nemovitostí zde najdete i celou řadu doplňkových služeb, které můžete využít pro úspěšnou a správnou koupi bytu či domu. Podívejte se na další informace o portálu a neváhejte ho rovnou navštívit.

Proč se podívat na férový realitní portál CINCINK?

Hlavním důvodem je samozřejmě nabídka nemovitostí na prodej. Vkládání inzerátu je zdarma, což znamená, že případný prodávající nemá žádnou překážku a jednoduše stačí nahrát fotografie a popis. Může tak jít o místo, kde se vyskytují inzeráty, které jinde nenajdete. Pravidelným sledováním možná budete mít štěstí a narazíte na vysněnou nemovitost za příznivou cenu. Na portálu CINCINK navíc najdete i řadu přidružených služeb, které pomohou s vyřízením nákupu nemovitosti. Díky tomu klidně vše obstaráte pohodlně na jednom místě.

Hledáte byt ke koupi?

V poslední době šly ceny nemovitostí nahoru, protože krásných bytů na prodej ubývá. Koupě bytu tedy může představovat záludný oříšek spojený s dlouhým vyčkáváním a bleskovými reakcemi na nové inzeráty, aby vám je nikdo rychlejší nevyfoukl.

Prohlédněte si inzeráty na portálu

Přidejte si proto do míst, kam se běžně koukáte na nabídku, také férový realitní portál CINCINK. Uvidíte, že třeba budete mít štěstí a zrovna zde se objeví byt či dům, ze kterého se později stane váš domov. Pro prohlížení inzerátů není nutná registrace. Pro hlídání nových nabídek si můžete nastavit vybrané parametry, a jakmile se objeví nemovitost splňující tyto údaje, přijde vám upozornění.

Jak vybrat nejvýhodnější hypotéku?

Klíčovou otázkou je také financování pořízení nového bydlení. Jde o velmi drahou věc, kdy je ve většině případů nezbytné využití hypotečního úvěru. Pro výběr nejvýhodnější nabídky si pečlivě projděte podmínky více poskytovatelů a čísla vzájemně porovnejte. Zajímejte se hlavně o úrokovou sazbu a případné poplatky.

Na portálu najdete nabídku hypotéky od Komerční banky

Vzhledem k tomu, že portál CINCINK má silného partnera v podobě Komerční banky, můžete využít nabídku na hypotéky dostupnou přímo na stránce. Pro lepší orientaci, na kolik to vychází, slouží hypoteční kalkulačka.

Myslete i na bezpečný převod peněz

Koupě nemovitosti není jako placení v obchodě a obrovskou peněžní částku je potřeba pečlivě a hlavně bezpečně převést na nového majitele. K tomu slouží bankovní úschova.

Přes portál CINCINK zařídíte bankovní úschovu

I tuto službu si můžete objednat přes portál. Zajišťuje ji Komerční banka, což zaručuje maximální bezpečí a jistotu, že se s vašimi penězi nic nestane a prodej řádně proběhne až do konce. Pak už zbývá nezapomenout a včas zaplati daň z koupě nemovitosti.