Lidské tělo dokáže vysílat signály upozorňující na blíží se smrt

Lidské tělo je naprosto unikátní pro svůj způsob fungování. Dokonce umí předpovědět i smrt. Pomocí jakých signálů to dá najevo? Je jich několik a my se na ně společně podíváme. Je třeba říci že pokud se dané signály vyskytnou tak dané osobě už nezbývá mnoho života. I když je to kruté, fakta jsou taková. Mnoho lidí je za signály svého těla dokonce rádo jelikož vědí, kdy tento svět opustí. Právě nevědomost je podle nich to nejhorší.

Rozloučení v pravý čas

Mnoho umírajících lidí potvrzuje, že nevědět přesný termín své smrti je to nejhorší co mohou zažít. Nevědí jak dlouho tu ještě budou, kdy se mají rozloučit se svými blízkými, ani nevědí zda se druhý den ráno probudí nebo nikoliv. Lidské tělo je však na smrt dokáže upozornit určitými signály. Jaké to jsou a kdy se dostaví?

Tělo začne mít unikátní zápach

Studie prováděná na Kent University potvrdila, že lidské tělo začne s příchodem své smrti měnit svůj zápach. Tím jak se jednotlivé systémy v těle postupně ukončují dochází k tomu, že tělo začne uvolňovat látku zvanou putrescin. Ten začíná naznačovat že jsou části těla které se již rozkládají a že smrt se blíží. Nutno říci že lidský čich první výskyt této látky nezaregistruje. Často ho však registrují zvířata. Proto se objevují ony neuvěřitelné příběhy zvířat které spí u lidí, kteří brzy zemřou. Cítí daný zápach a jdou se rozloučit. Pokud máte domácího mazlíčka, můžete díky němu zjistit že se smrt nezadržitelně blíží.

Lidské podvědomí začíná něco cítit

I když lidské smysly v tomto směru selhávají a putrescin nedokážou zaregistrovat, stále je tu ještě podvědomí člověka. To na danou látku zareagovat dokáže. Arnaud Wisman provedl unikátní test kdy izoloval putrescin a následně nechal lidem čichnout. Nikdo z nich nic zvláštního necítil, ale každý začal popisovat zvláštní stavy, jako jsou negativní emoce, nebo určité obavy. I to je známka toho, že se může lidská smrt blížit.

Vnímejte své tělo a poznáte, kdy se blíží smrt

Jaký je závěr? Pokud nemáte domácího mazlíčka který by vám pomohl určit termín vaší smrti, vnímejte své tělo. Své emoční stavy a jakékoliv výkyvy nálad. Pokud dojde k tomu že se začínáte cítit jakkoliv zvláště, nemusí být důvodem klasický strach ze smrti, ale již uvolňovaný putrescin který na ni upozorňuje.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]