Optický test pro bystré jedince: Jen úzká skupina lidí zvládne do 30 sekund najít, co je na obrázcích špatně

Fotografie: Depositphotos

Pokud milujete různé logické úkoly a hádanky, určitě se vám budou líbit i tyto obrázky. Budete na nich totiž hledat vetřelce.

Zlepšení koncentrace a pozornosti je možné pomocí her a hádanek. Zároveň se více rozvine i zraková ostrost. Cílem tohoto testu je najít vetřelce v následujících snímcích za méně než 30 sekund. Ne každému se to ale podaří. Bez ohledu na to, kterou logickou hru si vyberete, vždy bude bezpečná pro váš mozek. Také dokáže zlepšit váš smysl pro pozorování a analýzu.

První obrázek

Na všech těchto obrázcích budou dominovat číslice 3. Ale na každém z nich je jeden vetřelec a vaším úkolem bude ho najít. A také mějte na paměti, že pokud jste opravdu dobří, bude vám to trvat maximálně 30 sekund. Samozřejmě, pokud vám to bude trvat delší dobu, vůbec nevadí, pokud ho doopravdy najdete. První obrázek je ještě docela jednoduchý.

Fotografie: CanvaPhotos

Řešení prvního obrázku

Našli jste vetřelce? A jak dlouho vám to trvalo? Jelikož byl první obrázek opravdu velmi snadný, je dost možné, že to nezabralo ani těch 30 sekund. Pro ty, kterým se nepodařilo vetřelce najít, je tu řešení. Vetřelec je číslo 8, které se nachází v prvním řádku jako předposlední číslice. Tak co, podařilo se vám to?

Druhý obrázek

V této hádance už je to o něco složitější. Ale nebojte se, stále to není nic, co by se nedalo zvládnout. Těch trojek už je tu totiž více a opět je mezi nimi jeden vetřelec. Můžete si to zase zkusit stopnout, jak dlouho vám to bude trvat. Hraniční je doba třiceti sekund, do které byste to mohli zvládnout.

Fotografie: CanvaPhotos

Řešení druhého obrázku

Pokud jste se dostali až sem, znamená to, že jste vetřelce buď našli a nebo, že se necháváte podat. Jestliže jste ho našli, gratulujeme, znamená to, že máte opravdu skvělou pozornost. Ale pokud se vám to nepodařilo, tady je řešení. Vetřelcem je opět číslo 8, které se ale nachází ve druhém řádku, jako třetí od konce.

Poslední obrázek

Tak, a toto je obrázek pro ty, kteří si věří, že zvládnou i ten nejtěžší úkol. Na obrázku je velké množství trojek a mezi nimi se nachází opět jeden vetřelec. A musíme říct, že je to opravdu docela náročné, takže pokud to zvládnete do třiceti sekund, tak klobouk dolů. Tak si vezměte stopky a podívejte se na tento úkol.

Fotografie: CanvaPhotos

Řešení druhého obrázku

Pokud jste zvládli i tento poslední a nejtěžší úkol, znamená to, že váš pozorovací smysl je opravdu výborný. Jestliže se vám to podařilo, ale za delší dobu než 30 sekund, nic se neděje, někomu se to nepodaří vůbec. Vetřelec v posledním obrázku je opět číslo 8 a nachází se na čtvrtém řádku jako šestá v pořadí. Tak co, kolik jste toho zvládli?

Zdroj: VeryWellMind