Dokážete najít na obrázku písmenko, které tam nepatří? Ti nejchytřejší zvládnou tento test inteligence do 15 sekund

Je dost možné, že mnoho podobných testů, jako je tady tento, jste už viděli na internetu. Podívejte se, a najděte jednoho vetřelce.

Pokud chcete zjistit, jak jsou na tom vaše pozorovací schopnosti, tak není nic jednoduššího, než se podívat na tento obrázek, který vám s tím pomůže. Jediné, co budete muset udělat, bude najít mezi písmenky jednoho vetřelce. Ti nejlepší z vás by to měli dokázat do 15 sekund. Tak co, za jak dlouho jste ho našli vy?

Jste připravení?

Zhluboka se nadechněte a podívejte se na tento obrázek. Důležité je, abyste se maximálně soustředili na tuto novou výzvu. Zároveň budete tak trochu procvičovat svůj mozek. Je velmi důležité mozek stimulovat, a je dost možné, že se po tomto úkolu budete cítit o něco bystřejší a chytřejší.

Řešení úkolu

Vaším úkolem bude najít jedno jediné písmeno, které se tak nějak liší od ostatních. Zdá se vám to jako jednoduchý úkol? Tak to jste na omylu, zase tak snadné to opravdu není. A měli byste to zvládnout za pár vteřin. Podívejte se na obrázek níže, soustřeďte se a zkuste si změřit, za jak dlouho se vám podaří najít vetřelce.

Fotografie: Canva

Tak co, zvládli jste vetřelce najít za kratší dobu než 15 sekund? Pokud ano, tak vám opravdu gratulujeme, protože vaše pozorovací schopnosti jsou skvělé. Ale pokud jste ho hned neviděli, nic se neděje, zkrátka jste asi neměli svůj den. Podívejte se ještě jednou a pokud ho ani tak neuvidíte, tak už vám řekneme řešení. Vetřelcem je písmenko P, které se nachází na začátku třetího řádku. Příště už se vám to určitě podaří.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*