Jednoduchý optický test prozradí, jaký je váš současný mentální věk. Zabere jen pár vteřin času

Fotografie: CanvaPhotos

Hlavolamy a online psychologické testy se těší velké oblibě. Zvlášť pokud se jedná o ty časově méně náročné. Spočítejte psy na obrázku a uvidíte, zda je váš mentální věk stejný jako ten normální.

Psychologické testy, ať už se jedná o ty výkonnostní nebo například testy osobnosti jsou velmi oblíbené. Škála jejich využití je široká. Vyzkoušejte si jednoduchý test. Podívejte se na obrázek a zkuste spočítat, kolik vidíte psů. Zjistíte tak nejen svůj mentální věk, ale také se dozvíte o dalších svých zajímavých vlastnostech. Uvidíte, zda vás výsledek překvapí či nikoliv.

Na obrázku vidíte 4 psy

Jste velmi kreativní duše a rádi zkoušíte nové věci. Neustále se snažíte unikat ze stereotypu a běžného života, takže se rádi noříte do své fantazie, čtete knížky či utíkáte díky poslechu hudby. Váš mentální věk je mezi 20-25 lety. Máte rádi umění a baví vás experimentovat.

Spíše než divoká společnost vám více vyhovuje klidné prostředí, ve kterém se vám lépe soustředí. Nové formy umění, hudba, četba, ať už se jedná o beletrii či poezii je to pravé pro vás. Spíše než na parketu v klubu se vidíte u krbu s knihou a šálkem čaje či kávy.

Fotografie: Freepik

Na obrázku vidíte 5 psů

Jste individuální osobnost známá svou jednoduchostí. Život, ať už ten profesionální či soukromý si nechcete komplikovat. Proto vždy radši volíte to nejjednodušší řešení. V životě se také snažíte vyvarovat přehnaným emocím, které dle vás všechno komplikují. Váš mentální věk je mezi 25-30 lety. V současné době se snažíte zaměřovat na kariéru. Jednoduchost je pro vás ta pravá cesta nejen v důležitých životních rozhodnutích, ale také například ve stylu oblékání.

Na obrázku vidíte 6 psů

Váš mentální věk je mezi 30-40 lety. Držíte se při zemi, na svět se díváte realisticky a už dávno jste odložili růžové brýle. Vaše přímé jednání může v okolí vzbuzovat dojem, že jste staromódní, ale to na vašem přístupu k životu nic nezmění.

Máte velmi silnou osobnost a jste emočně stabilní. Vaše slovo platí, a proto vás vaše okolí považuje za seriózního člověka a poměrně jednoduše si získáváte jejich důvěru. V životě existují věci, které jsou pro vás prostě tabu, a proto byste je neudělali za žádných okolností.

Fotografie: Pixabay

Na obrázku vidíte 7 psů

V životě se snažíte vždycky jednat na rovinu a čestně a švindl vám není vlastní. Raději půjdete složitější a delší cestou, než byste podváděli a měli na svědomí neštěstí někoho jiného. Vůči ostatních můžete být mnohdy naivní a lidem příliš důvěřujete.

Váš mentální věk je mezi 10-20 lety. Jste kreativní a i přesto, že už jste dospělí, v sobě máte stále to malé dítě, díky kterému k životu vždycky budete přistupovat veseleji a žádný problém pro vás nebude neřešitelný.

Zdroj: VeryWellMind

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]