Najděte na obrázku zloděje a otestujte tím svůj postřeh

Mít postřeh je v dnešní době velmi důležité, jelikož díky tomu můžete dobře vyhodnotit různé situace a na ně zareagovat. Nejenom, že můžete dobrým postřehem ovlivnit reakci, ale také na první pohled poznáte něco nebo někoho, o kom ostatní nemají ani tušení. Jasným příkladem je i tento test. Na první pohled obyčejný obrázek s jasným úkolem.

Najděte na obrázku zloděje

Když se podíváte na daný obrázek, dost možná vás ani nenapadne, že je na něm něco zvláštního. I když máte dobrý postřeh, nemusí to znamenat, že budete hned vědět, co na dané fotografii hledat a na co byste se měli soustředit. My vám prozradíme, co je na ní divného. Vaším úkolem totiž bude jedna jediná a pro mnohé jednoduchá věc. Vaším úkolem je najít zloděje. Máte postřeh a odhad na lidi, aby se vám to povedlo? Nebo to raději vzdáte?

Máte jednu minutu

Jdete si vyzkoušet svůj postřeh? Pokud ano, tak máte přesně jednu minutu na to, abyste dokázali na daném obrázku najít zloděje. Je jasné, že pokud byste měli více času, jistě ho najdete, ale právě minutový limit je zde proto, aby existovala určitá možnost porovnání toho, zda dokážete zloděje najít, nebo nikoliv. Doufáme, že nebudete podvádět a limit dodržíte. Pokud ho do minuty nenajdete, je třeba uznat, že jste to nezvládli. To vám samozřejmě následně nebrání v tom procházet obrázek dále.

Zvládnou to jenom 2 procenta lidí

Podívejte se na tento obrázek pořádně a zkuste najít zloděje. Pokud to zvládnete do minuty, můžete se zařadit do skupiny těch, kteří mají skutečný postřeh. Podle ohlasů u tohoto testu můžeme říci, že správně najde zloděje zhruba 2 procenta populace. Pokud se mezi ně zařadíte, jste výjimeční.

Chcete pomoci?

Stále zloděje nevidíte? Tak vám pomůžeme v tom, že to není zloděj, ale je to zlodějka. A kde je? Poměrně blízko od toho, kdo obrázek fotil. Ano, je to žena sedící vlevo. A jak víte, že krade? Stačí se podívat na její oblečení, na zadní stranu pod krkem. Poznáváte, co je ono bílé?

Fotografie: reddit

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]