Malá krasobruslařka má jenom 3 roky. A už si podmanila celý stadion

Když tato malá krasobruslařka vyjela na let, získala si srdce většina diváků na zimním stadionu. I v tak útlém věku lze mít velký talent. Zvláště když řekneme, že mnoho dětí ještě neumí úplně dokonale chodit a často potřebují pomoc rodiče. Tato malá slečna se už bez problémů postaví na brusle. A nejenom že na nich stojí. Ona také bruslí a předvádí naučené krasobruslařské figury. Až ji uvidíte, tak vás skutečně dojme. Tím si jsme jisti. V čem je tolik výjimečná?

Jako skutečná krasobruslařka

Tato malá krasobruslařka upoutá už ve chvíli, kdy zamíří na let. To proto, že má velmi stylové oblečení. Šaty, které jsou typické pro většinu dospělých krasobruslařek. I když jí jsou jenom 3 roky, tak jí to velmi sluší. Hned jak vyjede na led, tak velmi dobře ví, co má udělat. Zaujmou prvotní pózu a počkat na to, až se rozezní hudba. Když se tak stane, vyrazí. Na svou vybranou píseň začíná jezdit po celé ledové ploše. A při tom předvádí různé krasobruslařské kreace, kterými si ihned získává většinu sledujících na stadionu.

Publikum ji odměnilo bouřlivým potleskem

Je viděti, že tato malá krasobruslařka má nejenom velký talent, ale že jí bruslení také velmi baví. A jistě ji bavit bude. Je jasné, že ještě nedokáže zvládnout všechny figury, jako dospělé krasobruslařky. Vždy jí jsou jenom 3 roky. Její vystoupení však působí velmi roztomile a také velice povedeně. Stačí se podívat a bude vám jasné, že za pár let bude z této malé slečny rozhodně velký talent. Jak by také ne, když jí krasobruslení tolik baví a chce ho dělat i nadále. A podle reakcí publika je vidět, že si ho i svým současným vystoupením dokáže získat. A co na ní říkáte vy? Má na to stát se známou krasobruslařkou? Podívejte se na video a posuďte to sami. Za nás říkáme, že talent rozhodně má. A ten není nijak malý. Naopak.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]