Matka s dítětem na procházce zahlédla zdánlivě obyčejnou krabici. V té byli schovaní psí obyvatelé

Fotografie: Donald Trung Quoc Don (chữ Hán: 徵國單) / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Madison Carlstrom byla na procházce se svou 9měsíční dcerou a svým psem v Breckenridge v Texasu, když si náhle všimla opuštěné krabice pod stromem. Ta se po chvíli začala zničehonic hýbat.

Poté, co matka spatřila hýbající se krabici, se k ní pomalu přiblížila a zaslechla jakési pištění. V tu chvíli jí bylo jasné, že se uvnitř nachází nějaké zvíře, ale po otevření krabice tam nebylo jen jedno, ale hned čtyři štěňata. Zvířata se nacházela v proutěné krabici a vypadala dost zanedbaně. Byla pokrytá blechami, hladová a dehydrovaná. Madison věděla, že by tu už dlouho nepřežila.

Jak to se štěňaty dopadlo?

V tu dobu byla také obrovská vedra, což by šanci na přežití těmto mazlíčkům také nepřidalo. Naštěstí měla Madison se záchranou zvířat zkušenosti a přesně věděla, co má dělat. Ve videu zveřejněném na jejím TikToku zmínila, že tři štěňata byla poslána do útulku nevládní organizace Second Chance Farm. Zde prozatím čekají na svůj domov, ale dostává se jim pohádková péče. Poslední a nejmenší ze štěňat potřebovalo více péče, a tak se Madison rozhodla, že si ho nechá.

Dostává láskyplnou péči

Nový přírůstek do rodiny dostal jméno Enzo. Velice rychle se spřátelil s okolím, včetně malé holčičky, kterou tehdy poprvé spatřil na procházce. Má také mnoho prostoru, kde si může vyhrát společně se svým psím bráškou. Enzo nedávno dostal první dávku vakcíny, byl odčerven a podstoupil několik testů potřebných k tomu, aby se mu mohl uzdravit jeho zlomený ocas.

čumák pes

Fence dali jen měsíc života. Nakonec se ale ukázala jako obrovská bojovnice a všechny překvapila

Rodina se rozrůstá

Je znát, že Enzo svou novou rodinu zbožňuje a váží si toho, že si ho toho dne všimli. Mnoho lidí by od krabice totiž jen odvrátilo zrak, ale Madison je naštěstí milovnice psů, což maličkým tehdy pěkně nahrálo. Enzo nyní často chodívá s celou svojí rodinou na procházku kolem stejného místa, kde ho Madison našla. Je zřejmé, že si vždy v tomto okolí vzpomene na svůj nejšťastnější den, kdy získal novou milující rodinu. A stejně tak i Madison na tento okamžik ráda vzpomíná.

Zdroj: Aubtu

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]