2letý chlapeček pozdravil cizího důchodce v supermaketu. Ten se zastavil, dal mu peníze a jednou větou dojal matku k slzám

supermarket
Fotografie: Pixabay

Někteří lidé zapomínají na to, že by měli čas od času udělat dobrý skutek. Tato maminka šla se svým synem nakupovat a v obchodě ji velmi dojalo gesto staršího muže.

Pokud jde rodič nakupovat s dítětem, velmi často se mu může stát, že z obchodu vyjde s plačícím dítětem, kterému nebylo koupeno to, co dítě chtělo. I takové chvíle mohou nastat, ale správní rodiče toto období časem překonají společně se svými dětmi. Tato maminka šla nakupovat se svým synem a řekla mu, ať si vybere jen jednu hračku. Po chvilce ale přistoupil starší muž a udělal dojemné gesto.

Nakupování s dětmi není jednoduché

Ať už máte nebo nemáte děti, je důležité si uvědomit, že většina dětí se na nákupech chová stejně. Jakmile totiž začnou vnímat barvy a věci okolo sebe, dožadují se určitých věcí. Občas se tak žádný rodič nevyhne tomu, že jeho dítě začne uprostřed obchodu plakat. Tato maminka šla nakupovat se svým synem a když procházeli okolo hraček, začala se svým synem smlouvat.

Děti nemohou mít všechno

Pokud zrovna rodič není milionářem nebo nerozmazluje své děti, tak většina rodičů nekoupí svým dětem úplně vše, na co si ukážou. Občas je ale hodně obtížné děti přesvědčit o tom, že danou hračku opravdu nepotřebují. Tato maminka věděla, že její syn bude chtít všechny 3 dinosaury, ale řekla mu, že si může vybrat pouze jednoho.

Její syn ale nevěděl, kterého si vybrat, a proto se u regálu zaseknul na trochu delší dobu. Toho si všiml dědeček, který byl ve stejném obchodě nakupovat. Po chvilce se vydal za chlapcem a jeho matkou, aby udělal dobrý skutek. Už když se k chlapci s maminkou blížil, podíval se na něj malý chlapec a pozdravil jej.

malý chlapec

Starší muž se dal do řeči s malým chlapcem

Když se starší muž blížil k matce s jejím dítětem, tak maminka vůbec netušila, co bude následovat. Byla tedy trochu napjatá. Dědeček si ale s jejím dítětem začal povídat a ptal se, kterého dinosaura si bude kupovat. Chlapec řekl, že si může vybrat pouze jednoho a v tu chvíli dědeček udělal gesto, které od něj nikdo nečekal.

Starší muž vyndal peněženku a poté dal chlapci peníze, aby si mohl koupit všechny 3 dinosaury. Maminka malého chlapce na staršího muže koukala udiveně, protože nechápala, proč to dělá. Starší muž jí po chvilce řekl, že minulý týden mu zemřel dvouletý vnuk, a rád by udělal radost jejímu synovi alespoň takto. Maminka muži velmi poděkovala a byla dojatá hezkým gestem, které muž vůči jejímu synovi udělal. Později tento příběh napsala na sociální sítě a žádala lidi, aby se k sobě chovali hezky.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*