Babička s dědou společně zažívali krušné chvíle. Dojemné překvapení v restauraci pro ně bylo vysvobozením

Fotografie: Depositphotos

Když nemůžete vídat své blízké, je to tragédie, o to však větší, když nevíte, kdy opět budete mít tu možnost. Žena se vzepřela koronavirovým opatřením a rozhodla se překvapit své rodiče.

Prarodiče milují svá vnoučata, berou je jako svoje druhé děti, s nimiž ale mají zvláštní vztah, který je jedinečný a nepřipomíná žádný jiný na světě. Když se nemohou vídat, je to obzvláště smutné, protože starší lidé se o to více cítí osaměle a má to dopad nejen na jejich psychické zdraví, ale časem i to fyzické. Tím si prošli především během koronavirové pandemie, která rodiny a jejich blízké na dlouhý čas oddělila. Tato žena se však rozhodla své rodiče, babičku a dědečka svého syna, překvapit.

Překonala 1 287 kilometrů

Ericu Lusher a jejího otce dělilo neskutečných 1 287 kilometrů. Taková vzdálenost nedává příliš velkou možnost k častým návštěvám, ale když do toho ještě vtrhne koronavirová pandemie, která s sebou přinesla mnoho zákazů, jako například zákaz styku a cestování, může se stát, že své příbuzné neuvidíte několik měsíců, možná i let.

To Erica nechtěla dopustit, a proto se rozhodla vzepřít nastalé situaci, vzala svého syna a jela překvapit své rodiče. O téměř 1 300 kilometrů později stála na parkovišti před místní restaurací na Floridě, kde plánovala překvapit babičku a dědečka svého syna. Nutno podotknout, že se jí to velice povedlo.

Dojemné shledání psa, který byl 12 let mimo svůj domov: I po dlouhé době svou rodinu poznal

Prarodiče nedokázali zadržet slzy

Když Erica se svým synem vešla do restaurace, první, kdo je zahlédl, byla její maminka. O pár vteřin později si jich všiml i dědeček, který okamžitě začal plakat radostí. Nemohl uvěřit svým vlastním očím, konečně se opět vidí se svou dcerou a vnukem. Pevně chlapce objal a na první pohled bylo jasné, že něco takového rozhodně nečekal. O to větší byla jeho radost, když konečně mohl vzít do náruče svou rodinu.

Zdroj: InspireMore

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]