Video prvního setkání koťat s nebezpečně vypadajícím pitbulem dostalo do kolen miliony lidí

Fotografie: Unsplash

Zvířata mohou být občas opravdu srandovní. Takto vypadalo první setkání několika malých koťat s hrůzu nahánějícím pitbulem.

Že zvířata dokáží být někdy opravdu srandovní není žádnou novinkou a toto video je jedním z příkladů, kdy se o tom můžeme přesvědčit na vlastní oči. Uživatel Youtube jménem Manny Der v něm ukazuje, jak vypadá první setkání malých koťátek s hrůzu nahánějícím pitbulem, a dopadlo to samozřejmě jak jinak, než roztomilou scénkou, během které jedno z koťátek jakoby úplně zamrzlo. Na záběry se můžete podívat níže.

„Chtěl jsem vědět co se stane“

Jak už asi víte, psi a kočky nebývají vždy těmi nejlepšími přáteli – alespoň to tak vypadá, když jeden na druhého narazí. V dnešním videu se však můžete podívat na to, jak se několik malých koťátek setkalo s pitbulem jménem Manny, který váží téměř 45 kilogramů a jak už asi můžete tušit, nevypadá zrovna nejroztomileji. Jeho páníček však před ním nechtěl mít žádná překvapení a tak se rozhodl, že mu koťátka ukáže.

Fotografie: Pixabay

Majitel zvířat samozřejmě věděl co dělá, Manny je vycvičený pes, který jen tak na nikoho nezaútočí. Šlo spíše o reakci malých koťátek, která ještě nikdy předtím nikoho podobného neviděla. Není sice jisté, co člověk, který video natočil očekával, ale průběh seznámení vypadal opravdu srandovně.

První setkání koťat a pitbula pobavilo miliony lidí

Video začíná tím, jak na sebe Manny a jedno z malých koťat podivně zírají. Obrovský pes vážící téměř 45 kilogramů se postavil před malé bílé koťátko, které vypadalo, jako kdyby najednou zamrzlo – pohnulo se až v momentě, kdy přišli jeho sourozenci a převzali Mannyho pozornost. Tentokrát to bylo černé kotě, které se pod ním procházelo jakoby nic. Než se však pes stačil otočit už jich kolem něj bylo několik.

Fotografie: Pixabay

Klip si od svého vydání získal téměř sedm milionů zhlédnutí a nevypadá to, že by jeho oblíbenost upadala. Není však čemu se divit, nic nedokáže zlepšit člověku den jako zvířata, která jsou zábavná a zároveň velmi roztomilá. Podívejte se na záběry této srandovní scénky zde:

Zdroj: YouTube / Manny Der

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]