Mates tiskne sítotiskem merch na zakázku

Chcete si zadat potisk triček, tašek případně jiný merch na zakázku? Mates a jeho firma MatesArt tiskne ekologickým sítotiskem na textil i ekotextil.

Sítotisková výroba potisků na trička není sice nic neběžné, ale MatesArt to dělá jinak. Merch na zakázku tiskne již od 10kusových sérií, vše s osobním přístupem a zejména ekologicky. Že Mates ekologický tisk skutečně umí, poznáte i z jeho referencí, kde nechybí ani Hnutí DUHA a borci ze Singletrek.

Ekologický sítotisk

Potisk triček i dalšího textilu probíhá ručním sítotiskem. Velikost samotného potisku může být až do rozměru A3, tedy 30×45 cm. Tiskne se v šesti barvách, ale možné je vytisknout i plnobarevné fotografie. Sítotisk je spolehlivou technologií, která se používá i pro potisk luxusních značek. Mates ale navíc používá ekologický tisk. Jde o barvy s certifikací GOTS. Jsou na vodní bázi a zcela bez problematických rozpouštědel. Tisk s nimi je nejen ekologický, ale i trvanlivý a velice kvalitní. Barvy se vsají do materiálu a perfektně drží. Neošoupou se. Mimochodem, u Matese koupíte i potřeby pro sítotisk.

MatesArt tiskne sítotiskem merch na zakázku. Je možné vytvořit kolekci textilu se stejným potiskem (v různých barvách), ale nejedná se o kusovou výrobu na zakázku. Tiskne se již od 10ks sérií.

Potřebujete textil na potisk? I ten vám v MatesArt dodají

Ať již chcete potisknout trička, mikiny s kapucí i bez, trika s dlouhým rukávem, tašky, zástěry, tepláky, šátky nebo jakýkoliv jiný textil, rovněž si jej nemusíte dodávat vlastní. Mates vám vše zajistí v požadovaném množství, velikosti, barvě i kvalitě. Klasicky, i když rád vás nasměřuje k ekologičtější variantě – k textilu z organické bavlny, případně k textilu s certifikací odkazující na lepší pracovní podmínky pro lidi, kteří tento textil vyrábí, či pro jeho zpracování pěstují suroviny. Obvykle jde o certifikáty Fair Trade a GOTS.

Klidně na klíč i s grafikou

Samozřejmě dodat si hotový návrh pro potisk vede k nejrychlejšímu zpracování zakázky. Když však grafiku nemáte, nevadí. Většinu prací pro vás udělá přímo Mates, ale pokud máte specifické požadavky, rád vás nasměřuje na vhodného grafika či umělce, který to zvládne přesně ve stylu, jejž poptáváte.

Jde to docela rychle

Rychlost vyhotovení zakázky je závislá samozřejmě na tom, jak přesné zadání dodáte. Obvykle je připravena během sedmi dnů. Pokud jde o velkou zakázku bez dodání textilu od zákazníka, je potřebné připočíst ještě dva až tři dny na pořízení dostatečného množství textilu pro potisk.