Mladá zlatokopka se těšila na smrt svého starého manžela. Ten však prokázal lišáckou genialitu

Fotografie: Depositphotos

Žena, která se vdá za muže jen proto, že je velmi movitý má nejen pokřivený charakter, ale může být nazývána také jako „zlatokopka“.

V životě existuje mnoho způsobů a důvodů, proč se žena zamiluje do muže. Ve většině případů jí imponuje směsice vlastností a vzhledu. Bohužel se stává čím dál častěji, že se žena zamiluje až poté, kdy jí muž ukáže sumu na bankovním účtu. Takovéto ženy nežijí lásku jako z románu patřící do červené knihovny, nýbrž čistě zištný život. A co hůř, často se jen těší, až muž zemře, aby si mohla užívat jeho peněz. Jednu z těchto žen však převezl muž, který ve své závěti na manželku úplně zapomněl.

Bohatý muž a jeho „láska“

Ženy, které jsou pro peníze schopné opomenout slušné vychování a zahodit charakter, se často vdávají za muže o mnoho let starší. Není výjimkou, když si mladá žena vezme za muže velmi starého milionáře. Bohatí muži pak mívají pocit, že ve stáří konečně našli lásku svého života, v závěti této lásce odkážou všechen svůj majetek a žena si pak jen užívá. 68 letý muž, Marcel Amphoux k nim však nepatří.

Marcel byl pokorný muž, který neměl v povaze dělat na druhé dojem svým bohatstvím, přestože vlastnil několik milionů dolarů. Několik let byl svobodný. Do té doby, než našel „lásku svého života“. Marcelovi vstoupila do života Sandrine Devillard, která ho nejdříve pozvala na večeři. O rok později se vzali a Sandrine krátce na to chtěla, aby na ní Marcel přepsal nějaké pozemky. To naštěstí odmítl. Marcelova rodina ho před touto ženou varovala, on jejich varování ale neposlouchal.

Závěť bez manželky

Přestože už fakt, že krátce po svatbě chtěla Sandrine mužovy pozemky, mohl být pro muže alarmující, Marcel nedbal na žádná z varování. Až když Marcel postavil obrovský dům pro celou rodinu, ukázala žena svou pravou tvář zlatokopky. Marcel o pár let později bohužel přišel o život při autonehodě. Pro Sandrine tato tragické zpráva znamenala jisté velké jmění, které jí právě spadlo do klína.

Ve 29 letech se provdala za 61letého muže v předčasném důchodu. Po 25 letech manželství žena konečně řekla pravdu

Žena si myslela, že po smrti muže zdědila celé jeho bohatství. Tak by se opravdu mohlo stát, ale ne v případě platné závěti. Sandrine se značně přepočítala, protože Marcel měl věci mnohem lépe promyšlené a ji ve své závěti ani nezmínil. Vdova se dokonce snažila napadnout závěť u soudu, avšak nepochodila. Marcelova závěť byla právně platná a Sandrine nezískala vůbec nic. Snad jen poučení pro příští vztah.

Zdroj: Megasvet

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]