Místo, na kterém se otevírá celý svět. Objevte ho při studiu na PEUNI

Jak krásné by bylo mít celý svět jako na dlani. Proč o tom pouze snít, když to můžete mít. Pojďte se vzdělávat, rozšiřte si své obzory a řiďte svět, který máte nad hlavou. Zní to jako krásná pohádka? I ty se stávají skutečností. Máte-li v sobě alespoň trochu toho studijního ducha a podáte si přihlášku k oboru Provoz a řízení letecké dopravy, který nabízí soukromá vysoká škola v Praze, opravdu se vám otevře cesta k tomu, jak řídit celý svět.

Zapomeňte na tradiční studijní programy, vynikněte

Studijních programů je dnes nabízeno opravdu nepřeberné množství a vybrat si mezi „klasikou“ nemusí být vždy nejsnazší. Proč se však pouštět do oborů, které studuje „každý“, když se můžete vydat úplně jinou cestou. Provoz a řízení letecké dopravy opravdu není typickým studijním programem – a je tedy i zárukou toho, že pokud se pro jeho studium na soukromé vysoké škole v Praze PEUNI rozhodnete, otevřou se vám opravdu nejen široké obzory, ale i nekonečné možnosti uplatnění.

A co se v něm naučíte? Bude toho opravdu hodně – nejen, že vás důkladně seznámí se základy managementu a obchodování, ale odhalí vám i základy letectví, seznámí vás s organizací leteckých společností, logistikou a přepravními procesy. Všechny tyto znalosti vám tak otevřou dveře k budoucímu uplatnění se na nižších a středních manažerských úrovních, v obchodních činnostech a v letecké dopravě.

100% zaměstnanost už není jen klišé

Kromě zajímavé náplně studia má studijní program Letectví, resp. provoz a řízení letecké dopravy, ještě další pozitiva. Opomeneme-li, že vyniká určitou prestiží, pak se musíme zaměřit i na jeho perspektivu a možnosti budoucího uplatnění – jen málokterý jiný obor se může chlubit tím, že všichni jeho absolventi najdou práci v oboru.

Vysoká škola v Praze je tak skvělým řešením, jak si otevřít dveře ke zdárné kariéře, získat cenné teoretické i praktické znalosti díky odborníkům z podnikové praxe i státní správy civilního letectví. Udělejte krok dopředu a vydejte se vstříc novým znalostem – jen díky nim můžete mít dohled nad celým světem.