Smutný mladík věřil na zázraky celých 15 let. Stalo se mu totiž něco, co snad ani nelze popsat slovy. Dlouhé čekání se mu ale vyplatilo

Fotografie: Freepik

Když byl chlapec ještě batole, jeho rodinu postihla hrozivá tragédie. Po dlouhých letech se však společně s jeho matkou dočkal zázraku.

Když se muž stane vojákem, začíná primárně sloužit svojí zemi. Plní nejrůznější úkoly a nehledí na to, zda jsou či nejsou bezpečné. V některých případech se bohužel takové úkoly stávají vojákům osudnými.

Když bylo Justinu Rozierovi pouhých 9 měsíců, jeho otec – voják – zemřel během mise v Iráku (rok 2003). Protože rodina byla na jeho příjmu závislá, mladá vdova se tehdy nevyhla rozprodeji některého majetku. Jak čas plynul, Justin rostl a stále více toužil po svém otci. Pak se stal zázrak.

Fotografie: Pexels

Nekonečná cesta za splněním dlouholetého snu

Jak Justin rostl, začal si uvědomovat, že mu v životě něco chybí. Ačkoliv se jeho matka Jessica snažila, jak mohla, otce nahradit nedokázala. Dovolila synovi alespoň sbírat otcovy psí známky, fotografie a další cennosti.

Nicméně touha spojit se s člověkem, který již dávno není mezi živými, v mladém chlapci sílila. Jednoho dne ovšem přišel na to, po čem doopravdy touží. Chtěl by vlastnit otcovu největší cennost – jeho automobil Toyota Celica z roku 1999.

Fotografie: Freepik

Ve skutečnosti by se spokojil s jakýmkoliv automobilem, který jeho otec kdy vlastnil, avšak ani on, ani jeho matka nedokázali přijít na jejich názvy. Protože Jessica svého syna velmi miluje a milovala i svého zesnulého manžela, rozhodla se jednat. Protože, dle svých slov, již viděla zázraky, které se díky sociálním sítím dějí, rozhodla se nahrát prosbu s několika fotografiemi na sociální síť Facebook. Nikdo neví, jak je to možné, ale úpěnlivá prosba doputovala z obce Moore v Texasu až do Utahu do obce Pleasant Grove.

Pokračujte ve čtení článku na další stránce