Mladou maminku donutili odejít z fitness centra s pláčem. V USA by za to šli do vězení

Fotografie: AIU Gym9 / Creative Commons / Attribution 2.0

Konečně se odhodlala jít cvičit mezi jiné lidi. Velmi se styděla za svá kila navíc, ale nakonec se pevně rozhodla, že to zvládne. V tělocvičně však došlo k incidentu, který ji opět srazil na kolena.

Mladá maminka se podělila o svoji zkušenost z místní tělocvičny. Po porodu jí zůstalo mnoho kil navíc a ona se za svoji postavu styděla. Věděla však, že se sebou musí něco dělat, a tak se rozhodla změnit jídelníček a začít chodit pravidelně cvičit. Její nadšení a motivace však brzy vzaly za své kvůli necitlivému jednání jednoho z trenérů v tělocvičně.

Neměla na sobě předepsané oblečení

Na TikToku se tato mladá žena podělila o to, co se jí právě stalo. Seděla v autě, plakala a popisovala, jak ji z tělocvičny vyhodili. Toho dne tam šla na teprve třetí návštěvu. Nečetla si pravidla tělocvičny a na cvičení si oblékla legíny s vysokým pasem a sportovní podprsenku. Ani nad tím nepřemýšlela. Žena obsluhující na recepci ji však upozornila, že je oblečená proti pravidlům této tělocvičny.

Tam je totiž uvedené, že se nesmí nosit krátká trička, ani sportovní podprsenky, protože je zde zapovězené odhalené břicho. Mladá maminka to chápala, ale nic jiného na sebe neměla, a tak jí recepční řekla, že protentokrát může jít cvičit, ale příště ať si vezme něco jiného. Byla spokojená, že o svoji hodinu cvičení nepřijde, a šla se věnovat tomu, proč sem přišla.

Trenérka ji nakonec z tělocvičny vyhodila

Po patnácti minutách však zažila šok, když k ní přišla programová trenérka tělocvičny a řekla jí, že musí opustit tělocvičnu. Snažila se bránit a vysvětlit, že jí to bylo pro dnešek povoleno, ale nic ji neobměkčilo, musela odejít. Když si pak sedla do auta, vše na ni dolehlo. Cítila se nesmírně zahanbená a ponížená. Přestože ví, že porušila místní pravidla – problém vidí především v komunikaci mezi zaměstnanci tělocvičny.

@shelby.bellz idk why I’m even posting this #fatshaming #weightloss #weightlossjourney #bodyimage #bodypositivity #weightlosstiktok #weightlossforwomen #foryoupage ♬ original sound – ꕥ

I když z toho nechce nikoho obvinit, myslí si, že byla vyhozena kvůli své nadváze. Věří, že štíhlou ženu by ve stejné situaci z tělocvičny takto nevyprovodili. Našlo se mnoho lidí, od nichž se jí dostalo podpory, ale také nemalá část těch, již si myslí, že je jen ubrečená ženská, která to přehání. Mnozí se jí snažili vysvětlit, že by si to neměla brát tak osobně. Většina tělocvičen má předepsané oblečení a jednoduše se jen drželi interních pravidel.

Co je však na celém příběhu nejlepší, je to, že se mladá maminka, která mapuje svou cestu za vysněnou postavou, nenechala zlomit. Dokonce si nevybrala ani jinou tělocvičnu. Jednoduše stále dochází tam, kde došlo k pro ni tak citlivému incidentu. Pokaždé se nadechne a se vztyčenou hlavou vchází do tělocvičny, kam přišla za jasným cílem. A že se jí to daří, je vidět i na pozdějších fotografiích, na nichž je viditelně štíhlejší, sebevědomější a se šťastným úsměvem.

Zdroj: Mirror

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*