Mocná síla lásky: Jako dospívající chtěl spáchat sebevraždu. Díky zazvonění telefonu žije a ženu, která zavolala si o deset let později vzal

Když Kevin Walsh napsal své ženě vyznání, bylo velmi specifické a velmi zvláštní. Vlastně napsal ta slova před deseti lety poté, co on a jeho žena právě ukončili telefonický hovor. Ten telefonní hovor byl možná nejdůležitějším telefonátem Kevinova života. Když se tedy na Quoru zeptali: „Jaký je okamžik ve vašem životě, o kterém jste si mysleli, že by se to mohlo stát jen ve filmu,“ věděl Kevin, že musí vyprávět příběh o tom telefonátu a o tom, co mu předcházelo a také co se stalo poté.

Příběh, který vám vžene slzy do očí

Kdysi jsem měl 13 let na letním táboře a nejkrásnější dívka, jakou jsem kdy viděl, šla přímo ke mně a řekla, že mi černá barva sluší. Povídali jsme si a stali jsme se přáteli, vyměňovali jsme si smajlíky, obrázky a zůstali na chvíli v kontaktu.

View this post on Instagram

Some folks have asked where to find our full story: check my bio for the link to the original Quora answer

A post shared by Kevin Walsh (@kevjamwal0) on

Někdy na střední škole jsme vypadli z dosahu, ale nebyl jediný den, aby na ni Kevin nemyslel. Ačkoliv to nechápal, stále měl pocit, že je dívka s ním. Jakmile došel do maturitního ročníku, udělal maturitu, nastoupil na vysokou a v té době také upadl do těžké deprese. Rozhodl se vzít si život, napsal dopis na rozloučenou a šel na místo, kde chtěl svůj život ukončit.

https://www.instagram.com/p/BOpX1LRjeFT/?utm_source=ig_embed

Pár sekund předtím, než se pokusil Kevin o sebevraždu, zazvonil telefon. Když zjistil kdo volá, zjistil, že nemůže zemřít. Bylo to neznámé číslo, které zvednul. Na druhé straně drátu byla jeho dávná přítelky ně z tábora.

Zeptal se jí, co se děje. Dívka mu řekla, že ji něco nutilo mu zavolat. V tu chvíli to byl rok, co spolu nemluvili. V krátkosti jí řekl svůj příběh a co chce udělat. Řekla mu, aby to nedělal. Slíbili si, že si druhý den zavolají znovu. Ještě té noci začal psát slova, která později řekl jako novomanželský slib před oltářem. Dívka, která jej zachránila, je nyní jeho ženou a je mu oporou v jakékoliv životní situaci.