Moderní obývací pokoj nemusí být trendy jen na jednu sezónu!

Trendy v interiér designu se neustále mění, ale některé prvky zůstávají prakticky neměnné. Když použijete alespoň jednu z nich ve svém obývacím pokoji, budete velmi spokojeni po mnoho let. Na výběr máte v současnosti obrovský výběr produktů a často je velmi těžké si vybrat správně. Spolehněte se na pár moderních prvků, které využijete i za mnoho let. Jedná se hlavně o:

  • výrazná sedací souprava,
  • konferenční stolek,
  • nadčasový textil.

Sedačka je dominantou každého obýváku

Pohovka je první věc, na kterou se zaměří každý, kdo projde vašimi dveřmi. Měli byste ji proto vybírat moudře, protože s vámi nějakou dobu zůstane a každý si jí všimne. Skvělé je jedno lůžko navíc na spaní, takže zaručeně zvolte rozkládací variantu. Uvidíte, že ve složeném stavu nemusí být vůbec masivní. Na trhu najdete i vzhledově drobné pohovky s možností rozložení.

Při zařizování obývacího pokoje byste ale měli myslet ještě na jednu věc. Ticho. Pořídit odhlučnění stěny, stropu nebo podlahy nemusí být finančně náročné a uvidíte, že se vám bude v místnosti odpočívat mnohem lépe, protože tam budete mít klid. Žádný hluk od sousedů, plačící děti nebo hádající se páry k vám nedolehnou.

Přizpůsobte konferenční stolek pohovce

Konferenční stolek je velmi praktická věc, která by v obývacím pokoji neměla chybět. Klasikou je minimalistický stolek bez úložného prostoru. Výhodou je, že si můžete objednat stolové nohy ke stolu a vytvořit si díky tomu svůj konferenční nebo jídelní stůl kompletně podle sebe. Můžete ale zvolit také stolek s policemi nebo jiným typem úložiště. To je v současnosti velmi moderní.

Vyberte si textil, který nebude stárnout

Textil je v obývacím pokoji prvkem, který mu dodá pohodlí, příjemnou atmosféru a ještě má praktickou stránku. Rozhodně proto nezapomínejte na polštáře, přehozy, deky nebo koberce. Může se vám zdát, že jsou záclony a ubrusy věcí minulosti, ale není to pravda. Dokáží prosvětlit interiér a zaoblit ostré hrany nábytku. Dávejte si jen pozor, aby prostor nebyl příliš plný a mohli jste v něm volně dýchat.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*