Na doma i do školky, aneb co bude vašim dětem nejvíce slušet?

Máte-li děti, určitě vás nepřekvapí skutečnost, že i ony mají jistou představu o módě. Zatímco ještě včera jste vaší ratolesti mohla oblečení do školy či na volný čas vybírat dle vlastní libosti, dnes je všechno jinak a vaše dítko si jednoduše postavilo hlavu?  Poradíme, co s tím! Dětská móda by měla být plná barev, rozvernosti a hravosti – a na to jsme se zaměřili v dnešním článku. Připravili jsme pro vás nášup inspirace, která nadchne nejen vás, ale především vaše děti! Jaká móda se teď nosí a co můžete dítku zabalit pod vánoční stromeček? Pojďme se na to společně podívat!

Dětskému oblečení nesmí chybět pestré barvy

I děti umí být, co se módy týče, hodně náročné. Možná i vy znáte naštvané dupání nožičkou a vztekání ráno před odchodem do školky nebo do školky. Proto pro vás máme jednu užitečnou radu: dětské oblečení musí být nejen kvalitní a pohodlné, ale především barevně zajímavé! Dítka milují veselé barvičky, hravé potisky a zajímavé tvary. Snažte se jim proto vybírat takové kousky, které jejich představu splní do posledního puntíku.

Tričko, které si zamilujete

zmena-detske-tricko1Bavlněná trička představují nepostradatelnou klasiku dětských šatníků. Nejenže se mohou pyšnit kvalitním zpracováním, ale navíc jsou na dotek velice příjemná a děti je rády nosí. Navíc určitě i vy víte, že bavlněných triček není v dětském šatníku  nikdy tak akorát. Bavlněné tričko s potiskem nadchne nejen vás, ale především vaše dítě. Spolehnout se můžete na prvotřídní provedení, dlouhou životnost materiálu i potisku a pohodlný střih. Jestliže ještě stále váháte nad dárkem pro vaše dítko, pak právě tohle tričko může být jasná trefa do černého. Otázkou je, jestli ho ratolest ještě někdy bude chtít sundat!

Kvalita na prvním místě

U otázky kvality ještě na chvíli zůstaneme. Každý rodič chce pro své děti jen to nejlepší a to co se týče všech oblastí – správné výchovy, stravy, dobrého vzdělání a samozřejmě i oblečení. Na bastard.cz myslí na spokojenost vašich dětí, a proto připravili rozmanitou nabídku oblečení pro děti zahrnující trička i mikiny se zajímavými a neodolatelnými potisky. Tady se o kvalitu zaručeně bát nemusíte!

Obrázek: bastard.cz

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]