Rádi vybočujete z řady? Pořiďte si tričko s potiskem

Mnozí z nás si ještě určitě pamatují dobu nažehlovaček na tričko. Ano, už tenkrát jsme toužili mít něco originálního, co se bude lišit od běžného oděvu. Moje první nažehlování skončilo propáleným tričkem, dále i vyšívaným ubrusem a hnědým flekem na stole, který jasně připomínal tvar žehličky. Ať už vlastníte set jednobarevných triček, kterým schází stále něco na kráse, nebo jste majiteli e-shopu s oblečením, je možné vtisknout vaším tričkům punc originality.  Aniž byste pálili u toho trička, ubrus i stůl. Abych krapet doplnila předešlou větu, nejde pouze o trička, ale kšiltovky, mikiny, sportovní tašky nebo sukně. Pokud zrovna nepatříte mezi kreativně nadané a nehodláte si logo pomocí barev na textil vyhotovit sami, můžete využít služeb potisk textilu. Na nažehlovačky rovnou zapomeňte. Jednak se po prvním praní loupou a mít na tričku kačenku určitě netoužíte. Pokud vám není potisk vlastní, můžete si zvolit profesionální strojní výšivku.

Pro koho je vhodný potisk textilu?

Pro každého, kdo nesehnal tričko, mikinu nebo sukni s určitým obrázkem. Těchto služeb může využít, jak jednotlivec, tak obchod zabývající se prodejem oděvů. Tímto vaše zboží získá nejen na zajímavosti, ale také originalitě. Výhodné to samozřejmě může být pro kluby a různé spolky. Tvorba loga, které bude zdobit určitý druh textilie, který budou mít všichni stejný, dá jasně najevo, že patříte k dané skupině. Mimo jiné se potisk dá využít, jako perfektní reklama na určitý druh vašeho zboží. Všichni zaměstnanci či propagátoři mohou mít oblečené tričko a nosit ho nejen v zaměstnání, ale i pro volnočasové aktivity. Pokud stále přemýšlíte, jaký dárek věnovat zaměstnancům k Vánocům – možná jste ho našli. Mikina nejenže zahřeje v mrazivém zimním období, ale rovněž prostřednictvím potisku sdělí informace ostatním potencionálním klientům.

Co vše se dá na textil vytisknout?

Třeba vaše oblíbená značka piva, logo společnosti, název společnosti, pozvánka na oslavu, jméno a mnoho dalších. Jak se praví: línápozvánka huba hotové neštěstí. Pokud se nezeptáte, nic se nedozvíte. Společnost Silent Works z Prahy se zabývá jak potiskem triček a dalšího textilu tak poskytováním grafických služeb. Pořídit si tričko s potiskem, ve kterém budete naprosto originální, není dnes nic nemožného.