Nakupujete rádi na Aliexpressu? Díky cashbacku vyděláte!

Pokud patříte mezi milovníky nakupování na tomto čínském internetovém tržišti, určitě vás zaujme fakt, že na svých nákupech můžete jednoduše vydělat. Z každé transakce získáte 5 % zpátky na váš účet. Jak to funguje?

Zpříjemněte si předvánoční nákupy

Dnešní doba, co se týká pořizování vánočních dárků v kamenných obchodech, je značně nejistá. Jděte na to chytře a vrhněte se na nakupování z pohodlí a bezpečí vašeho domova. Řeč je o internetových obchodech, u nichž navíc získáte několik procent z utracené částky zpět. Tzv. cashback je služba, díky níž za nákup ve vašem oblíbeném obchodě dostáváte odměnu na váš uživatelský účet. Tuto odměnu si poté můžete nechat kdykoliv vyplatit na vaše bankovní konto.

Jak postupovat?

Nejprve je potřeba se zaregistrovat na portálu Plná peněženka. Poté si zde vyberete eshop, v němž chcete uskutečnit objednávku. Stisknete tlačítko „Nakoupit s cashbackem“ a nakupujete, jak jste zvyklí. Následně se vám nejpozději do 2 dnů připíše na váš uživatelský účet registrovaná odměna, která se během 2-60 dní přemění na potvrzenou. Záleží na rychlosti obchodníka. V tuto chvíli už nic nebrání tomu, abyste si výslednou částku nechali vyplatit na váš bankovní účet.

Nezmeškejte Aliexpress singles day

Jedná se totiž o největší nákupní akci roku, na níž můžete pěkně vydělat. Oficiální datum pro AliExpress day je 11.11., ale vy se ještě před tímto datem můžete těšit na soutěže a akce, které na svátek nezadaných vyvrcholí. Soustřeďte se hlavně na týden v období 28.10. – 10.11., kdy soutěžíte o mince, slevy a dárečky. Případnou výhru poté uplatníte v termínu 11.- 12.11. během nákupů v rámci AliExpress day. Kupony a slevy jsou automaticky dostupné pro všechny. Zajímá-li vás pouze cashback ve výši 5 %, ještě před samotným nákupem si ověřte, zda se skutečně na vámi vybraný produkt vztahuje.