Nakupujte a vařte online: Jaké benefity nabízí Albert.cz?

Fotografie: iStock

V době Covidu jsme si zvykli nakupovat online. I proto obchodní řetězce přešly na rozvoz potravin, které tak nenechávají jiným rozvozovým společnostem. Komunikace tzv. na síti nabízí ovšem mnoho benefitů. Co třeba oblíbený Albert?

Albert.cz – leták plný slev

Když se podíváte na nabídku obchodu Albert, máte široké spektrum slevových akcí. Albert je totiž řetězec, který má supermarkety a hypermarkety a každý z nich má jiné akce. Slev tak máte vlastně více. V dnešní elektronické době se můžete online na stránkách Albert.cz podívat na leták, co by vás zaujalo. Webové stránky tohoto obchodu mají ovšem další plusy. Naleznete zde celkový přehled zboží, různé řady potravin, dále vás mohou zaujmout různé soutěže a velmi populární jsou recepty. Zde je totiž archiv oblíbených návodů z Albert magazínu, tedy časopisu, kde jsou skvělé rady a tipy ze sféry gastronomie. Na webu Albert.cz si pak snadno vyhledáte recept podle toho, jestli jde o snídani, oběd či večeři, dále dle použitých surovin nebo lze do vyhledávače vepsat přímo pokrm (např. rajská omáčka). K jednomu jídlu existuje několik obměn, například když kouknete na palačinky recept, vyskočí vám slané i sladké verze.

Albert.cz – slevy, akce, soutěže

Web Albert.cz je skutečně velmi přehledný, skýtá spoustu tipů, objevíte zde třeba nové řady pokrmů, kterých byste si v nákupním shonu v obchodě ani nevšimli, najdete si i nejbližší prodejnu. Když už jsme zmínili online nakupování, pak přiblížíme, že se službou Albert domů máte slevu na první dva nákupy, další sleva je na nákup nad 1500 Kč a můžete mít rozvoz zdarma! Jde tak o komfortní způsob nakupování, kdy vy naplníte svoji ledničku, spíž apod., aniž byste v obchodě strávili více času, než byste museli. Ušetřený čas pak můžete strávit s rodinou, užívat si koníčků či jiných oblíbených aktivit.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*