Naprogramujte se k úspěchu a dosáhněte vyšší osobní výkon díky NLP

NLP neboli neurolingvistické programování staví na myšlence, že úspěšné od neúspěšných odlišuje pouze způsob jejich myšlení. Kurzy neurolingvistického programování pomáhají poznat tajný jazyk mysli a nastavit ji tak, abychom dosáhli všeho, po čem toužíme.

Kurzy neurolingvistického programování neboli NLP učí techniky, jak eliminovat své vnitřní brzdy, rušit bariéry i strach, či jak se zbavit špatných zlozvyků bránících nám v dosažení úspěchu. Jde o sestavu pokročilých technik na úrovni vědomí i nevědomí.

Manažeři, majitelé firem či ambiciózní osoby často přemýšlí, proč narazili na svůj strop, z jakých důvodů se nemohou posunout dál a proč váhají. Často si přestávají věřit a bojují s vnitřními strachy. Propadají prokrastinaci, depresím, objevují se znaky vyhoření. Jiní mají pocit, že potřebují další vysokou školu a další tituly před jménem i za ním, protože bez nich nemohu být úspěšnými. Tak to ale není. A dobré je, aby to věděli i personalisté, kteří často schopné, ale takto vyhořené klíčové zaměstnance posílají na studium MBA či na další odborná školení. Jenomže ty změnu nepřinesou. Důležité je správné nastavení mysli, ke kterému umí dopomoci kurzy neurolingvistického programování. Není to další počítačový jazyk. Je to jazyk našeho mozku, díky kterému si opět začneme věřit natolik, že nás úspěch prostě nemůže minout.

NLP není nový výstřelek doby. K úspěšné kariéře pomohlo i takovým slavným osobnostem a úspěšným lidem, jakými jsou Bill Gates, Radek Karban, Andre Agassi, Joanne Rowlingová, Serena Williams, Anthony Robbins, Brian Tracy nebo Jack Canfield. Své počátky má tato úspěšná motivační metoda v 70. letech minulého století. Jejími zakladateli byli profesor John Grinder a Sir Richard Bandler. Právě oni zahájili výzkum, proč jsou někteří jedinci úspěšnější než jiní a mají excelentní úspěchy v podstatě ve všem, na co sáhnou. Díky tomuto pozorování dokázali zformulovat metody, postupy a techniky, které nám dnes umožňují nahlédnout do hlavy těch úspěšných a pokusit se napodobit jejich myšlení na cestě za úspěchem. Zjištění se postupně zdokonalují přes 50 let a kurzy NLP dnes umožňují absolvovat doslova výcvik, který přeprogramuje naši mysl k úspěchu.

Proč mluvíme o NLP?

NLP je, jak již bylo řešeno, zkratka pro plný název metody neuro-lingvistické-programování. „Neuro“ odkazuje na fungování lidského mozku, smyslové vnímání, schopnost přijímání informací i existenci nevědomí. „Lingivstické“ se zaměřuje na verbální komunikaci. Vnitřní, tedy se sebou samotným, a samozřejmě i interpersonální. „Programování“ sleduje strategie a spojování myšlenky, chování a jazyka pomáhající nám dosáhnout výsledky. Metoda NLP pracuje s moderními terapeutickými směry, čerpá z vědecké kybernetiky, transakční analýzy, rodinné psychoterapie, z Gestalt terapie, lingvistiky i hypnoterapie. Kurzy NLP nepředkládají teorii, ale praktické příklady použití této metody pro svůj seberozvoj a pro dosahování vlastních cílů a snů.

Osvojte si unikátní techniky NLP

NLP je pojmem mezi úspěšnými, rovněž u personalistů a HR managementu. Oceňují jej podnikatelé, ředitelé a CEO korporací i firem, též kouči a terapeuti. Chcete rovněž získat dovednosti, které vás naprogramují k vyšším schopnostem dosahovat úspěch? Kvalitní certifikované a akreditované kurzy NLP – neurolingvistické programování můžete prostřednictvím Coaching University Czech Republic absolvovat i v Praze.

NLP metodu zprostředkovává Coaching University Czech Republic zájemcům přes 10 let. Oficiálním NLP trenérem je Radek Karban, mezinárodní certifikovaný NLP Trainer. Výcvik absolvoval u ITANLP. Právě za touto organizací stojí samotný zakladatel metody, John Grinder. S pomocí kurzu NLP získáte nejen nové dovednosti, ale též mezinárodní certifikát ITANLP.

Kurzy NLP

Rezervujte si co nejdříve místo NLP kurzu, který se stane akcelerátorem vašeho úspěchu ­– v korporátní kariéře, v podnikání či v osobním životě. Sílu NLP využili světoví lídři k úspěchu v podnikání. Pojďte i vy tuto vědeckou metodu využít pro svůj úspěch.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*