Poté, co dala malá holčička poníkovi pusu, přišla velmi nečekaná reakce. Dostupné video ukazuje sílu vztahu mezi člověkem a zvířetem

Fotografie: Depositphotos

Tato malá holčička políbila týden starého poníka. Poté, co tak učinila, však přišla velmi nečekaná reakce, na kterou se můžete podívat ve sdíleném videu.

Srdcervoucích videí není nikdy dost, a proto se dnes můžete podívat na to, jak malá holčička políbila týden starého poníka. Reakce zvířete byla totiž úžasná, oba dva se posléze rychle skamarádili a utvořili tak mezi sebou silné pouto. Maminka dítěte celý incident natočila, a vy se tak na něj můžete níže podívat. Je krásné, že každý tvor na tomto světě může mít přátelský vztah s lidskými bytostmi.

Není nad opravdové přátelství

V průběhu života poznáme mnoho různých osobností, které nás různým způsobem ovlivňují. Od útlého věku se učíme, jak komunikovat s ostatními a jak se k nim posléze chovat. Mnoho lidí se však také učí, jak se chovat k domácím mazlíčkům a zvířatům obecně, když se s nimi v dětství poprvé setkají. V tomto případě se jedná o malou dívku, která se v raném věku setkala s poníkem, a jejich společné záběry již po mnoho let zaznamenávají velký úspěch na YouTube.

Fotografie: Pexels

Na YouTube sice dnes dokáže prorazit leckdo, ale v tomto případě se jednalo o klip, který si chtěla maminka holčičky někde uschovat, aby ho nikdy neztratila, a právě toto médium jí připadalo jako to nejlepší řešení.

Již během pár dní se však záběrům dostalo velké pozornosti a lidé si ho velmi oblíbili. „Možná to bude znít směšně, ale tenhle klip mi po dnech frustrace a těžkých, velmi těžkých, stresů vykouzlil ten největší úsměv na tváři. Moc vám děkuji,“ objevilo se v komentářích pod videem od jednoho z diváků.

Fotografie: Unsplash

Velký úspěch na YouTube

Video v současné době zhlédlo již více než dvanáct milionů lidí a posbíralo přes padesát tisíc palců nahoru. Není však vůbec těžké pochopit, co za tak velkým úspěchem stojí. Holčička se prostě chtěla s poníkem přivítat, a tak mu dala srdečnou pusu jako pozdrav na uvítanou. Po chvíli se však z obou maličkých bytostí stanou nejlepší kamarádi. Podívejte se na krásný klip zde:

Zdroj: Djurbibeln