„Nový Nostradamus“ vysvětlil, proč nás v roce 2024 čeká to nejhorší

Fotografie: Depositphotos

Craig Hamilton-Parker je psychické médium. Oplývá jasnovidnými schopnostmi a ve Velké Británii není nikým neznámým. Účinkoval v řadě televizních programů i dokumentů.

Tento britský jasnovidec připravil pro rok 2024 obsáhlou předpověď. Zaměřuje se na globální vývoj, mezinárodní vztahy, přírodní katastrofy a nepokoje. Ačkoliv jeho předpovědi nejsou příliš optimistické, svoji předpověď zakončuje nadějně. Podle něj se lidstvo spojí a odkryje se světlejší budoucnost poháněná duchovní obrodou.

Vznik aliance mezi Ruskem, Čínou a Severní Koreou

Craig Hamilton-Parker, spolu se svou manželkou Jane, rozhodně nejsou žádnými nováčky. Mnoho let působí jako psychická média, dokáží údajně komunikovat s mrtvými a mají jasnovidné schopnosti. Spolupracovali s britskými i americkými televizemi. Pro BBC mimo jiné natočili třídílný dokument o svém psychickém umění. Hamilton-Parker nyní na webu Psychics odhalil, co nás podle něj čeká v roce 2024.

Craig předpovídá hned celou řadu událostí. K těm nejzajímavějším patří raketové útoky, napětí v britské královské rodině nebo vzestup pravicových ideologií v Evropě. Předpovídá vznik aliance mezi Ruskem, Čínou a Severní Koreou a rovněž úzkou spolupráci mezi Íránem, Ruskem a Čínou. Tyto změny mohou vést k nestabilitě na Západě a eskalaci konfliktů na Blízkém východě.

Proroctví Baby Vangy na rok 2024 potvrzuje to, čeho jsme se všichni obávali. Musíme se připravit na nejhorší

Návrat Donalda Trumpa, Putina nahradí žena

Čína by však mohla podniknout první kroky směrem k demokracii. Čínská ekonomika bude čelit výzvám a odhalení korupce, to by mohlo zapříčinit druhou čínskou revoluci. Rusko by si mělo udržet Krym, ale může čelit převratu. Craig se domnívá, že Putin bude nahrazen novou prezidentkou. Spojeným státům pak věští návrat Donalda Trumpa. USA však také budou čelit nedostatku energie, zemětřesením a nepokojům.

„Tvrdí, že se objeví nový, pokročilý spyware, který by mohl paralyzovat některé bankovní systémy,“ píše Webniusy. Přírodní katastrofy také předpovídá na velkém území Afriky, ale třeba i v Mexiko City. Napětí na Blízkém východě a masový exodus z Gazy povede ke konfliktům v Evropě a válce mezi Izraelem a islámským světem. Budoucnost je však vždy nejistá a uvidíme, co z jeho předpovědí se nakonec vyplní.

Nový Nostradamus však předpověď zakončuje optimisticky a předpovídá lidstvu velkou duchovní obrodu. Lidstvo se spojí, aby zahájilo lepší věk, kdy spiritualita zvítězí nad nepokoji. Stále více lidí dojde k hlubšímu pochopení své existence. Psali jsme také na SvětěKreativity o proroctvích samotného Nostradama. Co nás v roce 2024 čeká podle něj?

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]