Proroctví Baby Vangy na rok 2024 potvrzuje to, čeho jsme se všichni obávali. Musíme se připravit na nejhorší

Fotografie: Depositphotos

Vize této slepé věštkyně se už nejednou v minulosti splnily. Je považována za moderního Nostradama a zanechala nám předpovědi i pro toto období.

Slavná bulharská věštkyně a léčitelka přišla o zrak ve 12 letech během události, kdy ji mělo odnést tornádo. Od té doby byla nadaná schopností předpovídat budoucí události. Mnohé z jejích vizí se již naplnily. Přesto, že sama v roce 1996 zemřela, lidstvu zanechala ještě mnoho předpovědí do budoucnosti. Čeho se lidstvo podle ní dočká v roce 2024?

Atentát na ruského prezidenta

Jednou z velmi zajímavých předpovědí, která by se letos měla naplnit, je atentát na ruského prezidenta Vladimira Putina. Ten by měl být proveden někým z Ruska. O jeho zdravotním stavu Kreml zdá se mlží. Objevily se však zprávy, že by měl trpět vážnou nemocí, nejspíše rakovinou. I další politik by se měl mít na pozoru. Donaldu Trumpovi totiž předpovídá onemocnění mozku a následnou hluchotu.

Velká hospodářská krize

Ekonomickou krizí si rozhodně právě procházíme. Politici nás uklidňují, že nejhorší je za námi a bude se nám dařit lépe. Podle předpovědí Baby Vangy by však měla v tomto roce ekonomická krize být ještě citelnější a týkat se bude celého světa. Její příčiny mají být především v eskalaci dluhů i rostoucím geopolitickém napětí. I nadále také bude docházet k přesunu ekonomické síly ze Západu na Východ.

Živý Nostradamus má pro rok 2024 předpověď, které jsme se všichni obávali. Máme se na co těšit

Očekává se nárůst kybernetických i teroristických útoků

Jak uvádí Blesk, musíme se připravit na silnou vlnu kybernetických útoků, které budu v následujícím roce narůstat na síle. Na rozdíl od těch méně významných by však letos mělo docházet k útokům na klíčové infrastruktury. To by mohlo mít řadu katastrofických důsledků, včetně chaosu. Takové útoky by pak představovaly hrozbu pro národní bezpečnost států.

zničený dům
Fotografie: Freepik

Měly by také stoupnout počty teroristických útoků páchaných islamisty. Jednou z nejznepokojivějších zpráv je i ta o biologických zbraních. K jejich testování by mělo docházet v nějaké „velké zemi“ a není vyloučené jejich použití na lidech. I nadále budeme svědky přírodních katastrof, vln tsunami, zemětřesení i záplav. Ne všechny předpovědi jsou však jen negativní.

Lék na Alzheimera i rakovinu

Lidstvo by mělo velmi pokročit v medicíně a objevit lék na Alzheimerovu nemoc. I rakovině možná zvoní hrana. Baba Vanga předpověděla, že bude „spoutána do řetězů“, zda se tak stane ještě letos, to teprve uvidíme. Především před přírodními katastrofami varuje také muž z Brazílie, jemuž se přezdívá „živý Nostradamus“. Na SvětěKreativity si můžete přečíst, co nás v roce 2024 čeká podle něj.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]