Proroci předpověděli blízké události, které nahání husí kůži. Týká se to doslova každé živé duše

Fotografie: Depositphotos

Několik proroků se na otázku ohledně budoucnosti snažilo nalézt odpovědi. Kromě Nostradama existovali i další jasnovidci s úspěšnými předpověďmi budoucích událostí.

Jména jako Nostradamus nebo Baba Vanga vám jistě nejsou cizí. Každý rok se na internetu můžeme dočíst, co dva nejvíce známí proroci předpověděli na následující rok. Ovšem nejsou jediní, kdo oplýval těmito schopnostmi a zabýval se budoucností mnoho let dopředu. Existují i méně proslulí proroci, již představili několik přesných předpovědí toho, co lidstvo čeká.

Edgar Cayce

Edgar Cayce se narodil v Kentucky koncem 19. století. Uvedl, že v roce 1889, když byl ještě studentem, usnul nad učebnicí a probudil se se všemi vědomostmi uvedenými v knize. Zázračně vstřebal veškeré znalosti do svého mozku. Přivedl se do stavu polovědomého transu, aby byl schopen předpovídat budoucnost a poskytnout své poznatky veřejnosti. Předpověděl velké nepokoje v oblasti financí 6 měsíců před krachem Wall Street.

Jeane Dixon

Jeane Dixon je zřejmě nejvíce známá postava ze seznamu. Jasnovidka a astroložka z USA předpověděla atentát na amerického prezidenta J. F. Kennedyho, předtucha byla uvedena v magazínu v roce 1956 s mnoha detaily, jak uvádí web Mirror. Nutno podotknout, že ne všechny její předpovědi byly naplněny. Například tvrdila, že v roce 1958 vypukne třetí světová válka, Rusko mělo porazit USA na Měsíci.

If any invitation comes your way this evening, accept it. It’s a good time to socialize or play.“

Happy birthday to Valerie Leonard, star of THE JEANE DIXON EFFECT audio play

Available now on Apple Podcasts

Zveřejnil(a) The Jeane Dixon Effect dne Pátek 28. srpna 2020

Proroctví novodobého Nostradama na rok 2024 nahání husí kůži

Marie Anne Lenormad

Server Unilad také představuje francouzskou knihkupkyni a prorokyni Marie Anne Lenormad, narozenou v roce 1772, zesnulou 1843. Ta se zaměřila na období napoleonské. Předpověděla sňatek Napoleona Bonaparte a Josephine ještě předtím, než se budoucí manželský pár vůbec potkal.

Gin Chow

V neposlední řadě je třeba zmínit postavu jménem Gin Chow, myče nádobí, domácího sluhu, farmáře, zahradníka, ale také proroka, který se narodil v Číně, odkud se v roce 1873 přesunul do Kalifornie. Předpověděl velké zemětřesení, jež zasáhlo oblast Santa Barbary v roce 1925. Svou předtuchu učinil 5 let předtím, než k tragédii došlo.

Chcete-li si připomenout Nostradamovy předpovědi pro rok 2024, psali jsme o nich na SvětěKreativity.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*