To nejhorší teprve přijde: Pozoruhodně přesný Nostradamus popisuje, co nás čeká v roce 2024

Fotografie: Depositphotos

Jeho předpovědi bývají děsivé. Nostradamova čtyřverší naznačují, že budeme čelit přírodním katastrofám i válce.  Lidstvo však učiní i velký pokrok v medicíně, který zachrání mnoho životů. 

Nostradamus patří k nejslavnějším astrologům a jasnovidcům, kteří se v lidské historii objevili. Narodil se v roce 1503 ve Francii a napsal celou řadu záhadných proroctví. Ta jsou podle LadBible ukryta do čtyřverší, která musí jeho vykladači nejprve rozluštit a interpretovat. Mělo se naplnit již 70 % z nich. Nostradamus předpověděl třeba příchod Napoleona, 2. světovou válku, rozpad SSSR nebo 11. září. Co nás podle jeho vizí čeká v roce 2024 a blízké budoucnosti?

Zemětřesení v Los Angeles

Obecně by rok 2024 měl být rokem zemětřesení i výbuchů sopek. Mezi nimi však vynikne to, které by mělo zničit Hollywood, nebo dokonce celé Los Angeles. „Slunce otřese zemí, přeplněné divadlo se zhroutí,“ uvádí předpověď. Stát by se tak mělo 20. května a při zemětřesení má zahynout velké množství lidí a způsobí i rozsáhlé škody na majetku.

Nový papež a nový král

Papež František by měl v příštím roce opustit svůj úřad. Na jeho místo nastoupí „Říman dobrého věku“, což by na jednu stranu mohlo vzbuzovat naději. Vzápětí však čtyřverší říká, že tento nový papež „oslabí své moře“. Očekává se tedy, že církev pod jeho správou bude spíše upadat. I „král ostrovů“ (Karel III.) by měl být nahrazen. A to mužem, který „na čele nemá znamení krále“. Můžeme tak jen spekulovat, zda je tímto mužem míněn princ Harry.

Varovná předpověď pro rok 2024 podle věštce, který varoval i před covidem. Máme se na co těšit

Nový vůdce Evropy a 3. světová válka

V příštím roce by mělo lidstvo čelit „sedmi měsícům velké války“. Někteří se domnívají, že bude pokračovat konflikt na Ukrajině. Jiní vykladači míní, že vznikne rozsáhlejší světový konflikt, u jehož zrodu by měla stát Čína. Do války by měly být zapojeny všechny velmoci, tedy USA, Čína i Rusko. Velká válka by také měla začít podivnou událostí týkající se letadla nebo ponorky.

„V samém srdci západní Evropy vykresluje proroctví obraz charismatického mladého vůdce, který vyšel ze skromných poměrů,“ uvádí web WioNews. Tento vůdce by měl strhnout masy a získat velký vliv, včetně vlivu na celou geopolitickou scénu. Může se stát symbolem naděje pro upadající Evropu, ale snadno se také může stát i katalyzátorem nepředvídatelných změn.

Pandemie „spavé nemoci“

„Dračí chřipka“ vyznačující se silnou spavostí a potřebou odpočinku, má v příštím roce zasáhnout lidstvo. „Ospalý opar zahalí svět a uvede jej do stavu, kde se stírají hranice bdění a snu.“ Toto proroctví je však možné vykládat i jinak, než jako příchod nějaké nové nemoci. Může naznačovat velký posun ve vnímání reality většiny lidstva. Lidé se více pouští do hloubky neobjevené říše svých vědomí. Proroctví tak může poukazovat na nějaký velký vnitřní duchovní obrat.

https://youtu.be/6bIguCyoj6c

Nostradamus dále předpovídá i vzestup vlivu umělé inteligence a příchod mimozemšťanů. Z pozitivních změn stojí určitě za zmínku velký pokrok v medicíně. Ten by měl umožnit jednoduchou „výrobu“ lidských orgánů, která zachrání mnoho lidí čekajících na transplantaci. Pokud vás proroctví budoucnosti zajímají, podívejte se, co předpovídá „žijící Nostradamus“ z Brazílie, o kterém jsme nedávno na Světě Kreativity psali.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*