Předpověď Baby Vangy pro rok 2023 není vůbec povzbudivá

křišťálová koule
Fotografie: Freepik

Baba Vanga, přezdívaná Nostradamus Balkánu, zemřela již před čtvrt stoletím. Zjistěte, co předpověděla ve spojitosti s rokem 2023.

Předpovědi této známé věštkyně nikdy nebyly oficiálně zaznamenávány, a vede se tedy řada dohadů ohledně toho, co skutečně řekla a neřekla. Mnohá její proroctví se však skutečně naplnila a v dobách její největší slávy ji navštěvovali i vůdci z bývalého SSSR. O tom, že byla považovaná za úspěšnou věštkyni, není pochyb. Její proroctví se zatím naplňují s úspěšností pře 80 %, což je vysoké číslo, a dá se tak předpokládat, že větší část z jejích předpovědí se skutečně naplní.

Předpověděla Černobyl i smrt princezny Diany

Nostradamus byl tajemným prorokem, jehož čtyřverší nejsou zcela konkrétní, a tak se jich musí chopit vykladači, abychom věděli, na které události ukazují. I u Baby Vangy vidíme spíše popisy vizí, jež je potřeba rozklíčovat. V případě útoku na věže obchodního centra v New Yorku mluvila o ocelových ptácích, kteří srazí USA na kolena.

K dalším událostem, které předpověděla, patří i výbuch Černobylu, kolaps Sovětského svazu, smrt princezny Diany, nástup Vladimíra Putina k moci a mnoho dalších. Co se týče současné války mezi Ruskem a Ukrajinou, ta má dle ní skončit v roce 2027, a stane se tak až za vlády osmého ukrajinského prezidenta. Přičemž současný prezident je teprve sedmý.

Testy biologických zbraní

Pro rok 2023 předpověděla velmi znepokojivou událost. Velký národ má údajně provést test biologické zbraně na lidech. Mělo by se jednat o nemoc, jako je mor nebo cholera, která zahubí stovky tisíc lidí. Použití biologických zbraní jsme byli svědky již v minulosti. Ačkoliv je to akt, jenž je v přímém rozporu s mezinárodními úmluvami, některé státy se jimi neřídí.

biologická laboratoř
Fotografie: Freepik

Stoupající počty „laboratorních dětí“

Baba Vanga také předpověděla, že bude neustále přibývat dětí, jež vzniknou v laboratoři. Nejde však jen o počty umělých oplodnění, které každoročně vzrůstají. Mělo by stále častěji docházet k tomu, že rodiče si začnou vybírat, jak bude jejich dítě vypadat. Jednoduše naznačuje, že v dohledné budoucnosti budeme svědky geneticky upravených dětí. Časem bude oplodnění probíhat pouze v laboratořích a později se dočkáme i umělé dělohy. Ženy tedy již děti rodit nebudou.

Velká sluneční bouře a výpadky proudu

V tomto roce by měly na Slunci proběhnout velké bouře. Bude se jednat o silné erupce odpovídající síle miliardy jaderných bomb. Přestože je Slunce od naší planety velmi daleko, tato extrémní aktivita povede k masivním výpadkům proudu a telekomunikačních zařízení. V důsledku čehož by mohl zavládnout všeobecný chaos ve společnosti, která je na této infrastruktuře již zcela závislá.

erupce Slunce
Fotografie: Freepik

Změna oběžné dráhy

Země by se podle proroctví měla letos vychýlit z oběžné dráhy kolem Slunce. Přičemž i malá odchylka, ke které by došlo během jednoho roku, by nejspíš měla katastrofické důsledky. V úvahu tak připadá zvýšení radiace a zvýšení teploty. To by mohlo vést až k apokalypse nebývalých rozměrů. V lepším případě by planeta čelila „pouze“ nadále se zvyšujícím teplotám se všemi důsledky.

Zdroj: Fakt