Varovná předpověď pro rok 2024 podle věštce, který varoval i před covidem. Máme se na co těšit

Fotografie: Depositphotos

Slavný prorok šíří své vize o budoucnosti a opět šokoval ty, kteří si vyslechli jeho čerstvé předpovědi. Ty se staly předmětem mnoha diskuzí mezi uživateli na sociálních sítích.

Proroctví z roku 2024 brazilského věštce Athose Salome, známého jako žijící Nostradamus, se opět stala virálním tématem. Slavný věštec, o kterém se dříve tvrdilo, že předem zná všechny události, jež se již skutečně odehrály, vyjmenoval další. Doposud měl pravdu s propuknutím nového typu koronaviru, smrtí královny Alžběty II. a také ruskou invazí na Ukrajinu.

Čeká USA neštěstí?

Události, které poznamenaly nedávnou dobu, zdaleka nebyly vším. Salome totiž nedávno tvrdil, že Spojené státy budou otřeseny útokem v roce 2024 nebo 2026 a bude jim hrozit invaze. Také upozorňuje na budoucí úbytek lidské síly, protože tu mají údajně nahradit roboti v čele s humanoidním robotem Optimus Elona Muska. Tím by také mohla potenciálně vypuknout III. světová válka.

Nechce vyvolávat paniku

Po rozhovoru pro britský bulvární deník se Salome opět stal trendovým tématem na sociálních sítích. Brazilský prorok však dodal, že rozhodně nechce vyvolávat strach nebo paniku. Jeho předpovědi byly údajně učiněny jako varování, aniž by přiváděly veřejnost k zoufalství. Řekl k tomu: „To není důvod k zoufalství, spíše doufám, že se předpovědi dostanou k velkým vůdcům a udělá se něco, aby se předešlo nejhoršímu.“

baba Vanga

Baba Vanga: Následujte 15 životních pravd a váš život se změní. V roce 2023 bez nich nejde být šťastný

Co se stane, až král Spojeného království abdikuje?

Na závěr také poukázal na Anglii. Zmínil, že pokud Charles abdikuje, nemusí to nutně udělat ve prospěch prince Williama. Žádné další informace ani důvody k tomu neuvedl, ale zdá se, že to předznamenává novou politickou či rodinnou dynamiku. Přece jenom, královská rodina si za poslední léta prošla spoustou změn. Je však důležité si uvědomit, že taková proroctví a předpovědi jsou vždy kontroverzní a nejisté.

Zdroj: Tudasfaja

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]