V této karmické tabulce najděte své datum narození, které perfektně popíše váš osud

Fotografie: Depositphotos

Rok vašeho narození podle této karmické tabulky vám prozradí vaše nejvýraznější charakterové vlastnosti i to, jaká onemocnění vám hrozí.

Jak uvádí Wikipedie, karma je vnímána jako princip příčiny a následku. Tedy záměry a činy jednotlivců ovlivňují jejich budoucnost. Dobrý úmysl a dobré skutky přispívají k dobré karmě a šťastnějším znovuzrozením. Karma je někdy také interpretována jako osud nebo předurčení. Podívejte se, co vám dal osud do vínku, podle roku vašeho narození. Možná budete překvapeni.

Karmická tabulka
Fotografie: Tudasfaja

Číslo 1

Pesimismus, neklid a malé ambice, tak by se daly podle webu Tudasfaja charakterizovat zrozenci s číslem jedna. Na první dojem působíte jako flexibilní člověk a dokážete se v mnoha ohledech přizpůsobit. Ale pozor na to, musíte se pečlivě starat sami o sebe, jinak vám hrozí, že to odnesete nemocí. Vaším slabým orgánem jsou ledviny a močový měchýř.

Číslo 2

Dvojky jsou přátelské, ale i jim chybí ambice. Vedete tradiční způsob života a službu druhým považujete za svůj životní cíl. Měli byste však umět odpočívat, protože máte sklony k chronické únavě, onemocnění kůže a střev.

Číslo 3

Trojky jsou mimořádně společenské, nezávislé a optimistické. Vaše fyzické zdraví je výborné, ale v mentální oblasti můžete mít problémy. Neumíte příliš zacházet s penězi a snadno se tak můžete dostat do dluhů. Bude vám sedět kreativní povolání, jako je umělec nebo učitel.

Test s čísly narození

Rok narození o vás prozrazuje více, než jste připraveni vědět. Tento tibetský horoskop má rekordní přesnost

Číslo 4

Čtyřky jsou trochu šedé myši, které rády splynou s davem. Jste nerozhodní a trochu labilní. Měli byste se naučit šetřit energií. Jste náchylní k virovým a dýchacím onemocněním. Vyhovovat vám bude práce v oblasti mezilidských vztahů.

Číslo 5

Zrozenci s číslem pět jsou silné a inspirativní osobnosti. Mají však tendenci ztrácet motivaci, kdy je nezajímá vůbec nic. Pak se neváhejte obrátit o pomoc. Máte sklony k závislostem, ke střevním potížím, rakovině i vysokému krevnímu tlaku.

Číslo 6

Šestky jsou duchovní a oplývají intuicí. Na sebe i okolí však někdy kladou vysoké nároky. Neustále hledáte smysl života a chcete se zlepšovat. Mohou vás proto přepadat nemoci spojené s horečkou a bolestí hlavy. Vaše nejslabší orgány jsou plíce, srdce a kostra.

Číslo 7

Silnou stránkou optimistické sedmičky je komunikace. S lidmi to umíte, ale nedokážete vystát, když vás někdo ignoruje. Chybí vám vytrvalost, a tak se častěji můžete potýkat s neúspěchem. Pozor si dávejte na žaludek, ledviny a pohlavní orgány. Smysl života najdete ve spojení s tím správným partnerem.

Číslo 8

Tvrdohlavá a sebevědomá osmička rozhodně jen tak nemění své názory. Držíte si kolem sebe jen ty, kteří s vámi souhlasí. Vaše pevnost však může oslabovat fyzické tělo. Trpět tak můžete bolestmi zad, chronickou zácpou a aterosklerózou.

Číslo 9

Smyslné devítky všichni obdivují a závidí. Pod povrchem se však ukrývá impulzivita a netolerance k sobě i ostatním. Pokud jde o zdraví, obtíže vám mohou způsobit problémy s nespavostí, srdcem a nervovým systémem. Na SvětěKreativity si můžete také přečíst, že špatná karma předků může dostihnout vás i vaši rodinu. Jak se s ní vypořádat?

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]