Proroctví novodobého Nostradama na rok 2024 nahání husí kůži

Fotografie: Depositphotos

Věštby francouzského Nostradama z 16. století přetrvávají dodnes. Jeho dílo „Les Propheties“ uveřejněné v roce 1555 je považováno za pokus o předpovědění budoucích událostí.

A právě jedna z těchto předpovědí platí pro rok 2024. Již v minulosti bylo několik takových, které se skutečně udály. Například se zdá, že se naplnila jeho předpověď tragického úmrtí krále Jindřicha II., devastujícího požáru Londýna, atentátu na prezidenta Kennedyho a zhoubného bombardování Hirošimy a Nagasaki. S mrazivou přesností údajně avizoval i vzestup Adolfa Hitlera.

Známý jako astronom a doktor, proslavil se až po smrti

Nostradamovy představy o konci světa by mohly být popsány jako doslova biblické. Popisy, které se objevují v jeho díle, se v současné době v důsledku klimatických změn zdají být stále více reálné. Analytici tvrdí, že Nostradamus varoval před následky globálního oteplování, včetně zvyšujících se teplot moří, řek a jezer, jakož i před masivním suchem, které by mohlo mít devastující dopady na planetu.

To vše bylo zveřejněno na webu Grunge. Podle těchto údajů potvrzení, že francouzský vizionář se nemýlil, vyplývá z poznatků vědců, podle kterých současné oteplování vod představuje hlavně hrozbu pro život v oceánech. Současná období sucha, jež v posledních letech způsobila devastaci, zejména v zemědělství, slouží jako varovný signál, že tyto jevy mohou v nadcházejícím roce opět nastat.

Proroctví Baby Vangy na rok 2024 potvrzuje to, čeho jsme se všichni obávali. Musíme se připravit na nejhorší

Proroctví pro rok 2024 je děsivé

Podle webu Independent Nostradamus pro rok 2024 předpovídal, že dojde k vypuknutí rozsáhlého námořního konfliktu zahájeného dvěma spojenými velmocemi. Další předpovědí, která se podle Nostradama vyplní, je tvrzení, že vláda Karla III. skončí předčasně. Očekává se, že jeho nástupcem bude někdo s delší vládou, pravděpodobně princ William.

Fotografie: Depositphotos

I na této zprávě je ale něco pozitivního, analytici naznačují, že by k přechodu moci mohlo dojít prostřednictvím abdikace, nikoli úmrtí. Změny na vysokých postech se ale neomezí pouze na královskou rodinu. Svět by se měl připravit také na odchod papeže Františka, jehož nástupcem se stane jiná osoba. Pokud vás podobné předpovědi zajímají, čtenářům deníku SvětKreativity jsme další proroctví, tentokrát „novodobého Nostradama“, představili nedávno.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*