Předpověď událostí pro rok 2022 není příliš veselá. Nostradamus má ve svých proroctvích jasno

Fotografie: Pixabay

Nostradamus nezapomněl ani na rok 2022. Pro příštích 12 měsíců si opět připravil řadu nepříjemných událostí, které budou mít dopad na člověka i planetu.

Nostradamus, francouzský lékař a věštec, který je známý především svými proroctvími z roku 1555, za něž si zpočátku vysloužil jen posměch a odpor veřejnosti, má předpovědi i pro rok 2022. Ovšem každá mince má dvě strany, v každé době také existovali lidé, kteří Nostradama hájili. Časem se totiž některé z jeho věšteb začaly naplňovat a on získával více a více příznivců. Co si připravil pro rok 2022?

Krize vedoucí k měnové inflaci

Stejně jako v jiných letech, ani rok 2022 podle Nostradama nevypadá nijak příznivě. Dojde k měnové inflaci vedoucí k nárůstu hodnoty měny. Ekonomická krize bude mít mnoho důsledků, na které nyní můžeme jen čekat a doufat, že nepovedou ke světové krizi.

Fotografie: Freepik

Smrt významného politika

Nostradamova proroctví se dotýkají i politické scény. Kromě měnové krize bývalý lékárník předpovídá i smrt významného politika na mezinárodní scéně. Koho se neštěstí bude týkat, tak dalece Nostradamovy předpovědi nesahají, ale co lze z jeho veršů vyčíst, je, že smrt této neznámé politické osobnosti bude mít globální dopad.

Hurikány v několika koutech světa

Nostradamus setrvává v ohlašování série tragických událostí spojených s klimatem. Některá území na většině kontinentů by mohla být postižena hurikány, povodněmi i suchem, což bude mít jednoznačný dopad nejen na planetu, ale i na člověka samotného.

Fotografie: Pixabay

Vzestup umělé inteligence

Ačkoli technologické pokroky vnímáme jako něco pozitivního, přínos pro lidstvo, věštci už tak optimističtí nejsou. Naopak. Podle interpretací Nostradamových předpovědí by umělá inteligence mohla převzít moc na těmi, kdo ji používají. Rozšíření technologických možností je doprovázeno zvýšeným rizikem kriminálního vykořisťování.

Zásadní změna klimatu s obrovskými dopady

Vzhledem k tomu, že Nostradamus prorokoval pro rok 2022 několik přírodních katastrof v podobě hurikánů, povodní nebo sucha, uváděl, že všechna tato nebezpečí budou mít dopad na změny klimatu. Sucho by mohlo vést k hladomoru, který postihne mnoho zemí. Některé národy zcela zmizí z povrchu zemského. Jiné národy opustí víra. Navíc meteorologové již oznámili, že globální oteplování bude mít katastrofální dopady.

Zdroj: SkyHistory

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]