Živý Nostradamus má pro rok 2024 předpověď, které jsme se všichni obávali. Máme se na co těšit

Fotografie: Depositphotos

Živoucí Nostradamus z Brazílie nedávno odhalil, jak bude vypadat nastávající rok 2024. Zatím to tedy nevypadá moc pozitivně a na pozoru by měl být každý.

Většinu lidí již od počátku věků fascinují vize do budoucna a různé věštby, které přináší nadšení, radost, mnohdy ale také velké obavy. Právě díky tomu si získávají velkou oblibu věštci a věštkyně, kteří čas od času přijdou s vizí do budoucna, která by se měla splnit. Podobně tomu bylo také u brazilského jasnovidce Athose Salomého, který se podle webu TheSun během posledních let proslavil jako „živoucí Nostradamus“. Mladík nedávno uvedl, co nejspíše čeká lidstvo v roce 2024. A bohužel to nevypadá úplně pozitivně.

Proroctví plné varování a ne zrovna pozitivních zpráv

Brazilský prorok a dnes již také oblíbený influencer Athos Salomé, který si získal díky svým vyplněným vizím slávu po celém světě, přišel nedávno s varováním před nastávajícím rokem 2024. Pozor by si podle něj měl dávat naprosto každý, a to zejména před přírodními katastrofami téměř ve všech koutech světa. Nejvíce ohrožená je podle něj však oblast indonéského ostrova Jáva a pobřeží od Kalifornie po Britskou Kolumbii, kde mají nastat mnohá zemětřesení či povodně a další nevídané události.

Na pozoru by však měla zůstat i větší města, včetně New Yorku, Tokia a Amsterdamu, která jsou podle proroka taktéž velmi zranitelná, a je možné, že právě zde dojde k řadě nečekaných událostí spojených s přírodními živly. Jak ovšem uvádí server WebNiusy, vizionář dodává, že jeho vize nejsou nevyhnutelným osudem. Naopak se jedná spíše o předpovědi, které by měly být výzvou pro lidstvo, a to zejména co se týče změn infrastruktury a logistiky, jež by mohly zmírnit možné dopady těchto problémů.

Prorok chce varovat zejména před přírodními katastrofami

Prorok je také známý tím, že se snaží zvyšovat celosvětové povědomí a mezinárodní spolupráci na ochraně lidí a životního prostředí. Právě tyto problémy by totiž podle něj mohly v budoucnu způsobit katastrofy, jako jsou tsunami, znečištění vodních systémů a mnoho dalších. Bez ohledu na to, zda se předpovědi Athose Salomého pro rok 2024 naplní, je důležité brát na vědomí důležitost přírody a uvědomit si, jak snadno mohou její vlivy zpustošit obydlené oblasti.

Měli bychom se připravit na horší časy. Události roku 2024 podle Nostradama zasáhnou každého z nás

Tváří v tvář nejisté budoucnosti tak mohou být slova tohoto proroka impulsem k hledání lepších řešení těchto aspektů a možností, jak se jich vyvarovat. V opačném případě by mohlo skutečně dojít k řadě nebezpečných problémů, které by mohly stát život velkou část populace. Na webu SvětKreativity jsme také již dříve psali o předpovědích známé věštkyně Baby Vangy, můžete si tak ověřit, jak se trefila se svou předpovědí pro rok 2023.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]