Spojte ruce a vyčtěte z nich svůj milostný život. Postačí vám k tomu základní znalost čar srdce

Fotografie: Depositphotos

Chiromantie je umění předvídání budoucnosti na základě porozumění unikátním čarám na rukou. Zjistěte, co čára srdce na vašich dlaních vypovídá o vašem milostném životě.

Nahlédnout pod pokličku vlastního osudu jistě někdy zatoužil každý z vás. Možnost poznat, co vás čeká a nemine, by vám umožnila se na následné situace lépe připravit, popřípadě se jimi přestat trápit. Bohužel žádné věštecké umění není stoprocentně spolehlivé, aby vám podalo přesné svědectví. Co ale může, je leccos naznačit – stejně jako například chiromantie (čtení z rukou). Spojte proto své ruce a určete, kde máte na každé z nich čáru srdce. Jejich vzájemná poloha ilustruje váš milostný život.

Čára srdce na pravé ruce je výše než na levé ruce

Spojili jste ruce tak, aby byly ve stejné výšce a zjistili jste, že čára srdce (nejviditelnější čára na obrázcích rukou níže) na pravé ruce je výše než na té levé? Potom podle chiromantů oplýváte přirozenou moudrostí, vrozenou trpělivostí a racionalitou. Víte přesně, po čem toužíte a jste ochotni si na to počkat, stejně tak na opravdovou a upřímnou lásku.

Fotografie: Freepik

Pokud se budete řídit pouze nároky na to, jak by měl váš ideální partner vypadat a jak se chovat (jsou mimochodem opravdu vysoké), opravdové lásky se dočkáte až v úctyhodném věku. Zkuste proto zapracovat na své rigiditě a uvědomte si, že bezchybnost neexistuje – ani vy nejste dokonalí. Budete-li k druhým vstřícnější, láska si vás najde mnohem dříve.

Čáry srdce jsou na obou rukou ve stejné výšce

Identifikovali jste na svých rukou čáry srdce ve stejné výšce? Potom se řadíte k velmi něžným a citově založeným osobám. Leckdo by vás mohl dokonce označit za naivní. Rádi věříte svým blízkým a upřímně jim nabízíte vše, co můžete poskytnout. Ovšem někdy neodhadnete, kdo je vaší štědrosti hoden, proto často zažíváte zklamání.

Fotografie: Freepik

Utrpení, kterým jste si kvůli tomu prošli na vás zanechalo určité šrámy – mnoho z vás již ztratilo důvěru i v samotnou lásku. Jednoduše se bojíte dalšího zklamání. Avšak přílišná opatrnost není vždy dobrým řešením. Sice si neublížíte, ale zůstanete vnitřně prázdní. Vy, jakožto citově založené osobnosti, lásku ke svému životu totiž potřebujete. Zkuste proto svým bližním opět věřit. Zaslouží si to oni a i vy.

Čára srdce na levé ruce je výše než na pravé ruce

Je při pohledu na vaše spojené dlaně výše čára srdce na levé ruce? Potom vězte, že jste podle chiromantů velmi vášnivý člověk, který vyhledává společnost druhých.

O své nejbližší nicméně dokážete i starostlivě pečovat – dejte však pozor, ať to s přílišnou péčí nepřeháníte, snadno byste mohli sklouznout k tzv. opičí lásce. Co se týče vašeho milostného života, je stejně bouřlivý jako vy sami.

Fotografie: Freepik

Vzhledem ke svému charakteru se často uchylujete do společnosti stejně temperamentních osob, což nezřídka kdy skončí vaším zklamáním. Zapracujte na svém výběru partnera a vylučte ty, kteří jsou potenciálně toxičtí. Mnohem vhodnějším protějškem, který vám dokáže poskytnout hlubokou lásku, po níž toužíte, je někdo, kdo vás dokáže zklidnit a do vašeho života vnese trochu klidu a řádu.

Zdroj: Allure, Well and Good

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]