Proroctví věštce Nostradama pro rok 2022 se již z části vyplňuje. Jeho vize nepředpokládá moc pozitivních událostí

Fotografie: Depositphotos

Mnoho lidí i v dnešní době věří na věštby. Mezi lidmi to není nic neobvyklého a již v minulosti se tímto tématem zabýval například Nostradamus, který jich v minulosti sepsal hned několik.

Michel de Nostredame je známý také jako Nostradamus a již v minulosti napsal několik předpovědí. Většina z nich se splnila, a proto by lidé neměli jeho slova brát na lehkou váhu. Pro rok 2022 předpověděl Nostradamus několik znepokojivých událostí. Veškeré jeho zprávy zašifroval, aby nikdo nemohl změnit budoucnost, ale vědci se stále snaží přijít na to, co přesně napsal.

Rok 2022 nebude příliš dobrý

Podle slov Nostradama rok 2022 přinese mnoho špatného a rok 2022 bude tím, který pravděpodobně otřese světem. Lidstvo by se mělo připravit na to, že přijdou přírodní katastrofy, inflace, hladomor a také masové stěhování národů. Všechny tyto předpovědi nejsou vůbec pozitivní, ale většina z nich se již děje, a proto je potřeba brát předpovědi tohoto muže vážně.

Nepřesné předpovědi, které jsou matoucí

Nostradamus dále napsal, že v roce 2022 bude po tři noci pršet z nebe velký oheň. Je však těžké přesně určit, co tím myslel. Možná, že se jedná o raketové útoky, ale nikdo netuší, co znamená toto děsivé proroctví. Jeho předpověď opět není zcela jasná, ale podle něj to povede k rozsáhlému požáru a zkáze mezi lidmi.

Vojáci budou rozmístěni téměř všude

Další předpovědí, kterou po sobě Nostradamus zanechal, byla ta, ve které stálo, že vojáci budou rozmístěni po velkém městě a na polích. Toto proroctví se však začalo naplňovat již v únoru, kdy na Ukrajině začala válka. Ta by měla vést podle všeho k hospodářské krizi, nedostatku potravin, inflaci a hladomoru.

Fotografie: Pexels

Ničivé přírodní katastrofy

Podle Nostradama přijde mnoho přírodních katastrof, které lidé již nemohou ovlivnit. V minulosti se zmínil o tom, že v roce 2022 přijdou záplavy, hurikán nad Evropou a silné zemětřesení v Japonsku. V jedné knize se Nostradamus zmínil také o tom, že přijde náhlá smrt „prvního člověka“, ale není přesně určeno, o koho se jedná.

Vzpoura strojů proti lidem

Nostradamus se nezmínil pouze o ničivých přírodních katastrofách nebo o tom, jak proti sobě budou lidé bojovat. Napsal i o vzpouře strojů a náznaku umělé inteligence. Podivuhodné na tomto proroctví je to, že Elon Musk slíbil, že v roce 2022 představí prototyp humanoidního Tesla Bota. Je však nesmírně těžké posoudit, zda se opravdu jedná o velkou hrozbu pro lidstvo.

Zdroj: Takprosto

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]