Předpověď žijícího Nostradama se týká každého z nás. Blízká budoucnost dle jeho názoru nepřinese nic dobrého

zkáza planety
Fotografie: Freepik

Svět má nového proroka, který si přezdívá „žijící Nostradamus“. S přesností předpověděl některé již naplněné události, nyní varuje před koncem lidstva tak, jak jej známe.

Nejznámější prorok současnosti, který si přezdívá „žijící Nostradamus“, představil světu své děsivé předpovědi. Athos Salomé tvrdí, že již prorokoval koronavirovou pandemii, válku na Ukrajině a také smrt britské královny. Nyní Brazilec přichází s další hrozivou předtuchou, jež by měla předčit všechny dosavadní.

Šťastná budoucnost nás zřejmě nečeká

Athos už v minulosti s přesností předpověděl události, které se zanedlouho skutečně staly tak, jak tvrdil. Nyní vydal seznam nových předtuch. Dle jeho vizí nás nečeká příliš růžová budoucnost, jak píše server TheSun. Brazilský jasnovidec tvrdí, že přichází třetí světová válka. Ovšem ne tak, jak bychom si ji představovali.

Athos varuje lidstvo před armádou nemrtvých, kdy svět zasáhnou živé zombie a lidstvo tak bude čelit zombie apokalypse. Své proroctví veřejně ohlásil v březnu 2021. Mnoho hlav bude useknutých, zvláště bude použito krevní a psychologické mučení. Lidstvo tak bude manipulováno a jedinci budou žít jako zombie,“ jak sám uvedl.

Proroctví Baby Vangy na rok 2024 potvrzuje to, čeho jsme se všichni obávali. Musíme se připravit na nejhorší

Neznámé předměty budou padat z nebe

Další z Athosových předpovědí uvádí, že bezprostřední nebezpečí zasáhne blíže nespecifikované město, na které budou padat neznámé předměty z nebe. Po všem se slehne zem. Athos dodal, že tato událost bude startem a varováním, že válka právě začala, jak píše web DailyStar. Dvojice velkých vůdců se spojí a zaútočí na USA.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Athos Salomé (@athos_salome)

Škody by měly být mnohem rozsáhlejší, než tomu bylo při teroristických útocích 11. září. K první tragédii by mělo dojít už letos v roce 2024. Další jsou „naplánovány“ na rok 2026. Athos hovoří i o klimatických změnách, především národ, kde „vládne nečistota a arogance“, bude brzy zaplaven. Pokud vás zajímají další předpovědi, psali jsme o Nostradamových předtuchách na rok 2024 na SvětěKreativity.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*