To nejhorší teprve přijde: Znepokojivě přesná Baba Vanga popisuje zlomový rok 2024. Týká se to každého z nás

Fotografie: Depositphotos

Pokud byste někdy chtěli vědět, co se s největší pravděpodobností stane v budoucnosti, vždy se podívejte na předpovědi Baby Vangy. Doposud se totiž naplnily téměř všechny její předpovědi.

Lidé se častokrát zaobírají tím, co se stalo v minulosti a přemýšlí nad budoucností. Většina z nich by si však měla uvědomit, že budoucnost nemohou změnit a přemýšlet nad ní nemá moc smysl. Určitě je ale dobré si plánovat cíle a nápady, které vás poženou dál. Předpovědět budoucnost dokáže Baba Vanga a její proroctví se doposud téměř všechna naplnila.

Baba Vanga po sobě zanechala hodně předpovědí

Tato žena je známá také jako babička Vanga a jednalo se o bulharskou mystičku a bylinkářku, která měla podle všeho schopnost předpovídat budoucnost. Baba Vanga zemřela 11. srpna 1996, ale zanechala po sobě předpovědi až do roku 5079. Doposud se podle webu Fakt vyplnilo 85 % jejích předpovědí a nyní se můžete podívat na ty, které platí pro rok 2024.

Větší počet teroristických útoků

Jednou z předpovědí je to, že Evropa nejspíše zaznamená větší počet teroristických útoků. Kvůli tomu by v Evropě mohl začít chaos. Kromě toho může nastat i ekonomická krize a celkově celý svět zažije mnoho temných událostí. Začátek předpovědi pro rok 2024 není příliš pozitivní.

Lékaři a vědci přijdou s novým lékem

Pozitivní zprávou pro následující rok může být vědecký a lékařský pokrok, který by měl zachránit mnoho lidských životů. Jak píše i web NZHerald budou k dispozici nové způsoby léčby smrtelných onemocnění. Mezi taková onemocnění se řadí i Alzheimerova choroba nebo rakovina. Rozvoj medicíny patří mezi ty nejzásadnější kladné změny, jenž lidstvo v tomto roce čekají.

Živý Nostradamus má pro rok 2024 předpověď, které jsme se všichni obávali. Máme se na co těšit

Nové léky pro lidi
Fotografie: Freepik

Útok na Vladimira Putina a smrt Donadla Trumpa

Mezi další vize Baby Vangy patří i to, že podle ní zemře Donald Trump na neurčitou nemoc. Ve stejném roce by měl někdo z Ruska provést atentát na Vladimira Putina, který poté zemře. Přesněji by se mělo jednat o člověka, který se pohybuje v blízkém okruhu prezidenta Ruska.

Přírodní katastrofy a technika

Kvůli změně klimatu dojde ještě k několika přírodním katastrofám, které negativně ovlivní některé lidi. Dále se zvýší počet kybernetických útoků. O tom, jak i další lidé dokáží předpovědět budoucnost, jsme psali na SvětěKreativity ve článku, kdy prorok trefil již 3 z 5 událostí, které předpověděl.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]