Numerologická předpověď pro jaro 2022. Zjistěte, co vás čeká a nemine

Fotografie: Depositphotos

Poslední dobou světem kolují samé špatné zprávy, a proto je lepší alespoň trošku nahlédnout do budoucnosti a těšit se z ní.

Numerologie je věda o číslech, která pomáhá předpovídat budoucnost a různé události. Zkuste pomocí numerologie zjistit, co vás letos na jaře čeká. Je totiž na čase přijít na to, co si pro vás nejkrásnější období roku připravilo. A třeba to budou jen dobré zprávy a budete se moci na něco těšit. Každý si to zaslouží.

Příprava na věštění

V tomto případě půjde o karty, které se zamíchají. Vezměte si devět malých papírků a na každý napište číslice 1–9. Tyto papírky poté vložte do obálky. K vylosovanému číslu si připočtěte ještě číslice 3, 4 a 5, protože to symbolizuje čísla měsíců: březen, duben a květen. Budete také potřebovat počet let – 2, 0, 2, 2. Také budete muset přidat číslo, které odpovídá prvnímu písmenu vašeho jména.

  • 1 – a, i, s
  • 2 – b, j, t
  • 3 – v, k, u
  • 4 – g, l, f, e
  • 5 – d, m, ch
  • 6 – n, c, h
  • 7 – o, č, q
  • 8 – ž, p, š
  • 9 – z, r, ř

Funguje to vlastně takto. Osoba, jejíž jméno začíná na písmeno A, vytáhla náhodné číslo 8. Písmeno „A“ odpovídá číslu 1. Sečtením počtu jarních měsíců dostaneme: 3 + 4 + 5 + 2 + 0 + 2 + 2 + 8 + 1 = 28. Teď budete tato čísla sčítat, dokud nedostanete číslo v rozsahu od 1 do 9. Ukazuje se, že v tomto příkladu je číslo osudu 1. Zbývá ho rozluštit, abyste zjistili předpověď na jarní měsíce.

Fotografie: Pexels

Číslo jedna a dva

Pokud vám vyšlo číslo 1, znamená to, že na vás letos na jaře čeká spousta nových známostí a také zajímavá a příjemná komunikace. Osamělí lidé si v té době budou moci najít spřízněnou duši. Ti, kteří udržují vztah, ho budou schopni posunout na novou úroveň. Jestliže vám vyšlo číslo 2, znamená to, že toto jaro pro vás bude velmi aktivní jak v práci, tak například v podnikání. Je možné, že se objeví nové motivace, nové touhy, cíle a příležitosti.

Číslo tři a čtyři

Pro číslo 3 bude jaro symbolem duchovního rozvoje. Toto bude čas, kdy pro vás bude důležité, abyste začali číst, meditovat a také věnovat čas získávání nových znalostí. Pravděpodobně budete chtít změnit svůj život. Číslo 4 označuje jednotu čtyř živlů. Jaro pro vás bude časem klidu, laskavosti a duševní pohody. Během těchto měsíců si rozhodně naplánujte dovolenou.

Číslo pět a šest

Pro číslo 5 bude jaro tím nejlepším obdobím pro posílení pouta lásky. Letošní jaro pro vás asi nebude plné překvapení. Vše bude vyvážené, klidné a předvídatelné. Pro ty, kterým vyšlo číslo šest, bude jaro něco jako kreativní výbuch. Pravděpodobně budete mít samé jedinečné a originální nápady. Úkoly, které vám byly dříve zadávány, vyřešíte opravdu snadno.

Fotografie: Pexels

Čísla sedm, osm a devět

Na ty, kterým vyšlo číslo sedm, čeká velký úspěch ve všech oblastech života. Vy se ale nemůžete za žádných okolností vzdát. Nejlepší pro vás však bude, když si nebudete plánovat žádnou dovolenou. Osmičky budou mít na jaře velké štěstí v oblasti financí. S největší pravděpodobností vaše podnikání půjde do kopce. Nenechte si ujít nové příležitosti.

A nakonec číslo devět. To znamená, že nejlepší bude, když nebudete riskovat. To by totiž mohlo vést k finanční ztrátě a zdravotním problémům. Jeďte podle svých plánů a ostatní věci si nechte na později. Existuje také šance, že se stanete obětí podvodu. Buďte extrémně opatrní.

Zdroj: Cosmopolitan

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]