Šťastné roky podle numerologie. Prostý výpočet z data narození prozradí, které jsou ty vaše

Fotografie: Unsplash

Numerologie se zabývá významem čísel. Můžeme si podle ní spočítat, jaký rok života nám přinese štěstí. Stačí nám na to jednoduchá matematika.

Numerologie se zabývá významem čísel pro náš život. Podle data našeho narození se dá spočítat, který rok života pro nás bude tím nejšťastnějším.

Fotografie: Unsplash

Jednoduše nám stačí sčítat čísla z data našeho narození do doby, než nám zůstane jen jednociferné číslo. Sečteme dohromady den, měsíc i rok. Podle čísla, které nám vyjde, se dozvíme, kdy nám budou hvězdy nakloněny.

Pokud vyjde nízké číslo, je nám nakloněna první polovina života

Jestliže nám vyšlo číslo nejnižší, tedy 1, v našich šťastných letech dojde v našem životě k dramatické změně. Bohužel jim ale bude předcházet velká hádka a ztráta blízké osoby. Tyto roky nastanou v období, kdy nám bude 5 až 10 let, 20 až 25 let a 80 let.

Pokud nám součtem našeho data narození vyšlo číslo 2, v našich šťastných letech dosáhneme konečně harmonie sami se sebou a objevíme smysl života. Budou to pro nás významné roky značící dospělost. Toto období nastane ve věku 30 až 35 let a také 60 až 70 let.

Fotografie: Unsplash

Pokud je naše výsledné číslo 3, v nejdůležitějších letech našeho života nás čeká přehodnocování celého našeho dosavadního života. Jednou z možností je, že se vydáme na dlouhou cestu, která nám přinese mnoho objevů.

Toto období očekávejme v době, kdy nám bude 16 až 25 let a také v rozmezí od 40 do 45 let. Jestliže je naše výsledné číslo 4, šťastný rok pro nás bude znamenat dosažení stanovených cílů. Stane se tak v období 18 až 21 let, 40 až 45 let a 60 let.

Vysoké číslo nám přinese nečekaný finanční obnos

Číslo 5 značí harmonii a mír. Během šťastných let nás čeká realizace starých plánů a snů. Bude to v období 28 až 36 let a také mezi roky 55 a 70. Výsledné číslo 6 znamená, že v našem životě zavládne spokojenost a harmonie.

Šťastné roky pro nás nastanou v rozmezí 13 až 18 let a 24 až 29 let. Číslo 7 je spojeno s úspěchem, dá se tedy očekávat velké štěstí. Očekávejme ho ve věku 17 až 20 let a také ve věku 45 až 58 let.

Fotografie: Pixabay

Pokud nám vyšla 8, patříme mezi lidi, kteří se zabývají psychologií a filozofií. Často na nás dopadá úzkost a velmi snadno se necháme pohltit stresem. Ve šťastných letech proto můžeme očekávat mír a klid. Bude se jednat o rozmezí 44 až 50 let a od 70 let až do naší smrti.

Posledním číslem je číslo 9, které do našeho života během šťastných let přinese velký finanční obnos. Bude jen na nás, zda peníze investujeme, nebo si je schováme. Toto rozhodnutí budeme muset udělat v období od 23 do 26 let a také v rozmezí 45 až 58 let.

Zdroj: Astrology-numerology

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]