Dopřejte si jarní kreativní módu

Jaro máme tady a s ním přichází i možnost oprášit lodičky, vytáhnout různobarevné kabelky a vybrat si z pestré nabídky tunik a šatů. Pro jaro je typická různobarevnost a designéři se letos inspirovali barvami přírody, stejně tak nechybí i motivy květin či motýlů. Odložte tedy hrubé svetry a mikiny stranou – je čas ukázat svou figuru v krásných šatech.

Patříte-li spíše mezi konzervativní typy, určitě i vy si přijdete na své. Kreativní vzory a barvy lze vyměnit za jednobarevné šaty a tuniky originálního střihu. Jaro 2016 se nese v duchu různorodosti, a tudíž je možné nechat vyniknout svou fantazii, ovšem nic se nemá přehánět. Vždy myslete na to, že dominantní prvek by měl být pouze jeden.

Veselé jarní šaty a tuniky

Zvolíte-li šaty v několika barevném provedení, pak by vaše lodičky měly být pouze jedné barvy a stejně tak kabelka – barva kabelky a obuvi nemusí být totožná, ale neměly by se navzájem přebíjet. Těšit se můžete i na retro kolekci, která je především v poslední době velmi oblíbená nejen u žen středního věku, ale i mladých slečen. Tentokrát návrháři dali přednost modernímu městskému stylu. Z pestré nabídky dámského oblečení si vyberou jak romantičky, tak ženy upřednostňující sportovní eleganci.kabelky

Pepe Jeans aneb trochu rebélie

Pepe Jeans London je britská značka sportovního a džínového oblečení. Populární je nejen u mladých lidí a nabízí mnohdy i skutečné skvosty, které ocení i největší fanoušek módy. Pro svou prezentaci si tato značka vybírá většinou slavné tváře, jako je Kate Moss, Ashton Kutcher, Cristiano Ronaldo, Sienna Miller a mnoho dalších. Toužíte-li obohatit váš jarní šatník o skutečně zajímavé a nepřehlédnutelné kousky, pak s touto značkou nemůžete šlápnout vedle. Mým favoritem jsou kabelky této značky, které mají neotřelý design, eleganci a kus provokace. Nechte se vtáhnout do světa módy a inspirovat se dámskou jarní kolekcí.