Obalový materiál s vlastním logem si vyrobíte sami. Postačí kolébkové razítko

Člověk se kolikrát nestačí divit, o kolik dražší je krabice, pokud na ni chcete natisknout vaše logo. Podobně papírové tašky s vlastním logem mohou být dražší než ty obyčejné. Finančně se vám pravděpodobně víc vyplatí koupit si razítko a vyrábět si je vlastními silami.

Logo prodejce na krabici nebo papírová taška s názvem obchodu se zdají jako drobnosti, přitom jde o parádní marketingový tah, který vlastně ani tolik nestojí. Obzvlášť když si do firmy pořídíte razítko na potisk tašek či krabic a nebudete závislí na externím dodavateli.

Co všechno se dá razítkem potisknout?

Razítko je perfektní pro obtisknutí vašeho loga nejen na karton nebo papírovou tašku, ale také na dýhy, umakart, sudy, latě, kulatiny, dřevěné desky, dřevotřísku, různé polotovary apod. Práce s ním je velmi rychlá, budete mít zábavu pro chvíle, kdy v obchodě nejsou žádní zákazníci.

Profesionální razítko může mít i formát A5 nebo A4

Vlastní razítko si nakonfigurujete online a výrobce ho vyrobí přesně podle vašich požadavků – implementuje firemní logo či jinou grafiku. Největší sériově vyráběné velkoformátové XXL razítko má velikost 20×26 cm – cca formát A4, nejvíce žádané je však 14×20 cm, což je cca formát A5. Na tuto velikost se vejde logo i s několika řádky textu, přičemž každý řádek klidně může být jinou velikostí a fontem.

Jedno razítko pro více motivů

Pro tyto velké formáty se používá tzv. kolébkové razítko pojmenované podle způsobu použití. Razítko má tvar půlkruhu (kolébky) a vy s ním houpete ze strany na stranu. Není tu žádná mechanika, takže se nemá co zaseknout, razítko je velmi kvalitní a bude sloužit dlouhé ruky. Kromě toho je možné vyměňovat textovou desku, s jednou rukojetí tedy můžete tisknout několik různých motivů.

Velkoformátové kolébkové razítko získalo hlavní cenu INOVACE ROKU v soutěži POPAI Central Europe 2020. U nás v ČR ho prodává například e-shop Obchodrazitek.cz.