Originální řešení do ložnice – deka s vlastním potiskem

Fotografie: Pixabay

Chystáte se na pořízení nových lůžkovin do vaší ložnice a chcete zkusit něco netradičního? Pakliže vás neoslovuje sortiment zboží v klasických obchodech, pak vězte, že je zde alternativa. Představuje ji možnost objednat si deku s vlastním potiskem a fotkami.

Proč zvolit právě deku s fotografiemi?

Deka s fotkou se hodí nejen do ložnice, dá se využít například také v obývacím pokoji, kde se uplatní během chladných večerů. Jedná se o o originální prvek, který obohatí interiér vaší domácnosti, navíc vám dodá příjemný pocit. Deka s vlastním potiskem představuje rovněž skvělé řešení do dětských pokojíků. Vaše malé ratolesti budou večer lépe usínat, když zalehnou pod deku, na níž budou vyobrazeny nějaké pěkné fotky.

Jak postupovat a na koho se obrátit?

Vyšívaná fotodeka se dá objednat u specializované firmy. V rámci objednávky si nejprve zvolíte konkrétní typ deky. Následně nahrajete libovolný počet fotografií, které na ní chcete mít vyobrazené. Přidat lze samozřejmě také texty, jména, potažmo nějaké slogany apod. Nemáte-li vlastní návrh, nevadí, vybrat si totiž můžete z předem připravených šablon, jež lze libovolně upravovat.

Tuto možnost nabízí kupříkladu společnost Wanapix. Objednat se u ní dá klasická vyšívaná deka, ale také fleecové či flaušové modely, tedy produkty z vysoce kvalitních materiálů. Potisky dle vašeho přání vám na zvolenou deku vytvoří tak, že se pak toto ložní povlečení dá bez jakýchkoliv problémů prát v pračce a sušit v automatické sušičce. Na výběr máte hned z několika velikostí, takže se dá zakoupit deka s fotkou nejen do ložnice pro dospělé, ale také do dětského pokojíku, čímž nepochybně potěšíte své malé děti.

Deka s vlastním potiskem může potěšit nejen vás samotné, skvěle se hodí třeba jako dárek pro vaše známé a blízké, chcete-li jim k nějaké významné příležitosti, například k Vánocům a jiným událostem, dopřát něco skutečně originálního, co se běžně v obchodech nevyskytuje. Potiskům se nekladou meze, záleží opravdu jen na vaší fantazii.