Originální svatební hra. Zabavte své hosty

rodina na svatbě
Fotografie: Freepik

Svatba je sice sama o sobě událostí, na kterou se všichni těší, ovšem i tak se musí přemýšlet nad programem, který zabaví hosty. Je před vámi organizace dne D? Tak vám poradíme, čím své hosty nadchnete.

Svatební program – co je trendy?

Něco je klasika, jiné akce k nám přišly ze zahraničí. Mezi oblíbené aktivity na svatbě patří promítání fotografií nevěsty a ženicha, kdy se mapuje jejich život od jejich dětství až po současnost, komentují se jejich momenty ve stejných letech a logicky se dojde k prvnímu setkání. Když jsme u fotografií, musíme zmínit focení přímo na místě. Může jít o fotobudky, často se využívají rekvizity jako vousy, brýle, barevné paruky atd. Dále nesmí chybět tanec. První manželský tanec může být i hravý, pokud neholdujete klasice jako valčík, lze zařadit do čísla i družičky. Co patří k tanci? Zpěv. A nemusí jít o profesionální vystoupení, však i karaoke potěší, a navíc dostanou šanci i ti, kteří nechodili do sboru. Karaoke je velkou zábavou a originálním zpestřením svatební zábavy.

Svatební hra pro každého

Hudba je neodmyslitelnou částí programu už nejen kvůli tanci. Jestli ale nechcete mít zábavu proloženou pouze hudbou, celou akci může však uvádět moderátor, klidně i známý. Bude to zpestření, které dodá veselce důvtip. Pak tu máme vtipné hry, jež rozproudí zábavu. Jednou z oblíbených je aktivita, kdy si ženich a nevěsta sednou si zády k sobě. Pak odpovídají na vtipné otázky zvednutím modré nebo růžové stužky. Cílem hry je co největší shoda v odpovědích. A co další hra? Luštění. Svatební hra spočívá v tom, že svatebčanům dáte křížovky, které si hosté vyluští a tajenka jim ukáže poděkování, že přišli. Mrkněte se na stránky Venido.cz, kde je velký výběr křížovek různého zaměření. Můžete si tak toto populární luštění pořídit nejen na veselku, ale i pro své kratochvíle.