Originální věšáky na klíče

Klíče používá úplně každý a jistě i vám se někdy stalo, že jste je prostě někam položili a pak je nemohli najít. Spousta lidí hledá své klíče skoro před každým odchodem z domu. Je-li to i váš případ vy se považujete za notorického „ztráceče“ klíčů, pořiďte si originální a zároveň zajímavý věšák, na který bude věšení klíčů radost a díky kterému již nikdy neodložíte klíče jinam. Naučíte se dávat své klíče na jedno místo a budete tak vědět, kde je máte. Získáte nejen užitečného pomocníka, která vás zbaví neustálého ztrácení, ale zároveň vaši předsíň či chodbu ozdobíte zajímavým doplňkem, který bude-li dostatečně zajímavý, celý prostor hravě rozzáří.

Věšák vhodný pro kutily

Považujete se za kutila, který si doma na vlastní pěst všechno sestaví, smontuje či opraví? Pak mezi vaším nářadíčkem jistě najdete i pár klíčů, které můžete postrádat. Nebojte se – nikdo po vás nechce, abyste je jen tak vyhodili, ba naopak – využijte je kreativnějším způsobem, který vás i tak trochu vystihne. Vyrobte si z klíčů originální věšák, který každé vaší návštěvě ihned napoví, ke komu to vlastně přišli a co je vaším největším koníčkem! Výroba není nijak složitá a navíc pro vás – šikovného a samostatného kutila – to musí být hračka!

Věšák pro milovníky lega

Milují vaše děti lego, nebo i vy sami patříte mezi nadšence této nesmrtelné hračky, která dobila svět? Rozhodně se není za co stydět, ba naopak – proměňte vaši lásku k těmto kostičkám v něco praktického a více než užitečného, co oceníte nejen vy, ale jistě i celá vaše rodina! Bohatě vám k tomu postačí několik lego kostiček nejrůznějších barev i tvarů, trocha fantazie a dílo je na světě! Pak už jen stačí každému členu rodiny přidělat na kostku lega jeho klíče, které když přijde domů zacvakne do destičky přidělané na zdi. Věřte, že vaše děti to bude bavit a už od mala je povedete k tomu, že i klíče mají své místo.

Nevyhazujte staré tenisáky!

Válí se vám doma hromada tenisových míčků a vy nevíte, co s nimi? Možná vás napadlo je všechny posbírat a jednoduše vyhodit do popelnice. Ale to by byla škoda, nemyslíte? Tenisáky, se kterými si nikdo nehraje a vy tak pro ně nemáte lepší využití, se dají použít pro výrobu zábavného věšáku na klíče, který pobaví nejen vás či vaší rodinu, ale jistě i každou vaši návštěvu! A co pro to musíte udělat? Věřte, že nejde o nic složitého! Jednoduše tenisákovi namalujete obličejík – záleží jen na vás, zda se bude mračit, nebo bude veselý či dokonce legrační – a pak jej trochu proříznete. Do vzniklého otvoru pak jen stačí klíče vložit.

Fotografie: keyplug3 Author: brunurb licencována pod CC BY 2.0./ www.flickr.com

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]