Dívku zastavil vlastní otec, policista. Když si uvědomila proč, rozplakala se radostí

Fotografie: Policie ČR

Pokud vás zastaví policista, nemusí to nutně znamenat špatné zprávy. Sice je to opravdu v minimálních případech, ale v Saukville, Spojené Státy, se tak opravdu stalo.

Otec 17leté Audry již dva roky sledoval, jak jeho dcera bojuje o svůj život proti vzácnému imunitnímu onemocnění známému jako „hemofagocytární lymfohistiocytóza.“ Chtěl tedy vrátit své dceři úsměv na tvář a přemýšlel, jak na to. Nakonec se to rozhodl udělat s dojemným překvapením. Koupil lístky na vystoupení její oblíbené kapely Timeflies v New Yorku. Aby to bylo ale ještě pikantnější, zapojil místní policii, aby na dceru přišla s „pokutou.“

Zastavil jí policejní důstojník

Policejní důstojník Brendin Depies zastavil mladou Audry v autě. „Nejprve špatná zpráva je, že vám dávám dva lístky, ale z lepší stránky to pravděpodobně nejsou lístky, které očekáváte, že vám dám“, řekl policista. Nejdříve jí dal letenku do New Yorku a hned poté tu na její oblíbenou kapelu. Samozřejmě podotknul, že se jedná o lístky od otce, nikoliv o pokutu za rychlost. Audřina reakce se změnila z paniky a zmatení na vlnu plnou úsměvu. Jsi můj nejoblíbenější policajt na celém světě!“ 17letá dívka propukla v slzy radosti.

Prožila zážitky svých snů

Další den Audry odletěla do New Yorku na koncert, který zahrnoval setkání a pozdrav s kapelou před koncertem v Madison Square Garden. Den v New Yorku ale obsahoval mnohem víc než jen koncert. Audry, velká fanynka Timeflies, se stejně jako fanynky místního fotbalového týmu Green Bay Packers mohla vyfotit se dvěma členy kapely. Mladá dívka rozhodně prožila den svých snů.

Zdroj: Today

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]