Pizza sendviče za 8 minut. Už nikdy si neobjednáte pizzu

Pizza je pokrm, který miluje snad každý, ovšem její domácí příprava je celkem otravný proces. Trefit všechny ingredience na těsto tak, aby bylo krásně vláčné a my jej mohli dobře tvarovat, je celkem obtížné. Nakonec ztratíme chuť a raději si pizzu, na kterou si ale musíme nějakou dobu počkat, objednáme. Zapomeňte na tyto peripetie a připravte si z pohodlí domova chutné pizza sendviče. Plusem je rychlá a snadná příprava, za osm minut máte hotovo.

Co budete potřebovat?

Na lahodné a jednoduché pizza sendviče si připravte následující ingredience:

  • obyčejnou veku (žádné sladké přísady)
  • 150 – 200 g uzeniny a šunku dle vlastní chuti
  • 180 g sýra
  • zelenina dle chuti

Jak pizza sendviče připravit?

Sami budete překvapeni, jak je příprava pizza sendvičů snadná. Opravdu věřte, že jste za pár minut hotovi. Veku nakrájejte na plátky silné asi 1,5 – 2 cm. Popřípadě si ji můžete koupit už rovnou nakrájenou.

Nyní si připravte náplň. Na pizze je úžasné to, že na ni v podstatě můžete dát všechno, co máte rádi, a pořád bude chutnat skvěle. Olivy, různé druhy sýrů, šunku, uzeniny, klobásu, cokoli.

Uzeniny nakrájejte na malé kousky, totéž udělejte se zeleninou, mezi kterou by neměla chybět hlavně rajčata.

Tvrdý sýr nastrouhejte. Teď všechny ingredience promíchejte v jedné misce se 2 – 3 lžícemi majonézy. Všechny složky by se měly krásně spojit.

Vytvořenou směs začněte nanášet na nakrájené plátky veky. Na každý kus bude stačit zhruba jedna lžíce náplně. Důkladně rozetřete a na vrch posypte strouhankou a zbývajícím sýrem. Uložte veku s náplní na plech a dejte péct do trouby předehřáté na 200 stupňů. Pečte asi 8 minut.

Pizza sendviče můžete jíst jak ke snídani, tak k obědu i k večeři. Popřípadě je to skvělá volba pro občerstvení, když přijde návštěva, která rozhodně neodejde bez toho, aniž by chtěla recept.