Pletení náramků z gumiček zabaví celou rodinu

V poslední době se stalo pletení náramků z gumiček velkým hitem. Jde o cenově dostupnou zábavu, která baví nejen děti, ale i jejich maminky.

Nedávno se mi kamarádka přiznala, že propadla této kreativní činnosti a plete rozmanité výrobky z gumiček zároveň se svou dcerkou. Takže spolu tráví volný čas, smějí se, povídají a mimo krásných výrobků upevňují vztahy v rodině. Nejcennější co rodič může dát svému dítěti, je jeho čas. Nejen, že se jedná o bezva zábavu, ale děti takto mohou vyrobit úžasné dárky pro své kamarády i členy rodiny.

Kde gumičky koupit?

Gumičky se dají koupit v celých sadách a rovněž je možné pořídit tkalcovský stav či háček nebo plést jednoduše na prstech. Gumičky jsou různých barev a v lesklé či matné variantě. Díky těmto kreativním sadám lze vytvořit originální a krásné dárky. Samotná sada pro pletení náramků z gumiček představuje ideální dárek pro dítě, kde plně rozvine svou fantazii. Nákup je možný z pohodlí domova, kde si vyberete z nepřeberného množství gumiček včetně důležitých informací. Stránky se zakládají na zkušenostech dětí a rodičů.

Jak začít s pletením z gumiček?

Princip pletení není nijak složitý a zvládne ho skoro každý. Existuje nespočet možností, které lze z roztomilých gumiček vytvořit pomocíBeruška návodů na pletení náramků. Mohou to být berušky a různá zvířátka, prstýnky, kytičky a mnoho dalších. Možná vás přepadne obava o zdraví vašich dětí v souvislosti s nedávným skandálem zdravotně závadných gumiček. Mám pro vás dobrou zprávu v podobě stránek, které se věnují právě výrobkům ze zdravotně nezávadných gumiček. Rovněž se dozvíte různé novinky ze světa „gumičkování“na co si dát pozor a kde nakoupit nejlevněji.

Kde hledat inspiraci?

Pokud nevíte jak začít, stačí shlédnout návody na náramky z gumiček v češtině. Náramky představují jakýsi „odrazový můstek“ pro začátečníky a ihned poté se můžete vážkapustit do výroby přívěšků, prstýnků, berušek, medvídka či vážky. Nemusíte zdlouhavě pátrat a hledat každý návod zvlášť. Zde, na jednom místě naleznete vše, co k této kreativní tvorbě potřebujete. Od možností zakoupení sady až po spoustu návodů, jak v českém tak návody v anglickém jazyce. Takže si mimo jiné můžete s dětmi procvičit i angličtinu pokud budete mít chuť. Nezbývá než popřát spoustu krásných výrobků, které potěší vás i vaše blízké a příjemnou zábavu.

Obrázek: naramkyzgumicek.eu