Policista zemřel ve službě. Syn dostal medvídky ušité z jeho uniformy

Je vždy zničující, když ztratíte rodiče nebo manžela, ale často je těžké slovy říci, jak špatně se cítí bolest. Ale jedna maminka sv. Ludvíka si vylila srdce na sociální síti poté, co ztratila svého manžela a otce svého dítěte a její post okamžitě sledovaly desítky tisíc lidí.

V říjnu loňského roku ztratila Elizabeth Snyder svého manžela Blaka, který byl policejním důstojníkem, poté co byl zastřelen a zabit ve službě. Blake nejenže opustil Elizabeth, ale také jejich dvouletého syna Malachiáše.

Téměř dva týdny po ztrátě Blaka Elizabeth napsala na Facebook, aby se podělila o obrovskou bolest, kterou cítila, ale také o to, jak ji Malachiáš drží. „Tato bolest, která nezmizela a která není zmírněna, je nesnesitelná a nekonečná,“ napsala. „Ale tohle dítě je naděje v mém zármutku. On je důvod, proč musím vstávat každý den. “

Elizabeth také zmínila, jak Malachiáš byl v poslední době více mazlivý a připoutaný k ní, pravděpodobně proto, jak moc mu chybí jeho otec. Aby pomohla zmírnit bolest a útěchu obou, manželka policisty v Žuly, Illinois (a bezpochyby také jedna z těch, kdo viděl Elizabetin post) měla dva medvědy vyrobené pro Malachiho z Thea’s Blessing Bears. Nejsladší část je, že tito medvědi jsou vyrobeni z Blakeovy staré uniformy. „Chtěla, abychom měli vždycky s sebou kus Blaka,“ řekla Elizabeth Snyder novinářům z magazínu Today.

Poděkovala všem policistům i komunitě za svou lásku a podporu, a poznamenal si: „Kvůli tobě bude Malachi vždy vědět, kdo je jeho otec. Na Blaka nikdy nezapomene a bude opravdu vědět, že ho komunita miluje a stará se o něj. “