Pořiďte si do kanceláře stůl, který ušetří vaše záda

Fotografie: Shutterstock

V dnešní době je možné pořídit prakticky vše, zvláště když máte peníze. A pokud umíte ledacos udělat sami, pak i výrazně ušetříte. Jenže kdo má dnes čas jít do dílny a vyrobit si něco sám? Je rychlejší a snadnější sednou k počítači a něco si koupit. Ale ani to se nevyplácí.

Abyste si mohli pořídit stůl, který vám bude opravdu vyhovovat, pak stejně budete muset jít do obchodu a vyzkoušet si ho. K výběru určitých modelů můžete použít stránky Liftoru, kde najdete širokou nabídku pozoruhodných elektrických stolů.

Vyberete si vhodný elektrický stůl pro práci

Elektrický stůl má výhodu v tomu, že zcela bez problémů změní pomocí jednoho tlačítka výšku a rozlohu stolu. S tím se pojí i rychlost ovládání a práce. Jenže mají také nevýhody. Například v ceně. Když se začnete dívat po takovýchto stolech, nesmí vás zaskočit, že kvalitní polohovací stůl vás vyjde i na 10 000 Kč a více (závisí na rozměrech). Myslete však na to, že elektrický stůl je výbornou investicí do vašeho zdraví a pomáhá především ke správnému držení páteře, takže počáteční investice se vám brzy vrátí v podobě vašeho zdraví a zdravého držení těla při sezení za počítačem.

Pokud jste se však rozhodli, že chcete polohovací stůl, ale nemáte momentálně dostatek financí, tak existují i levnější alternativy. Polohovací stoly jsou i manuální, kde pomocí kličky a svého malého úsilí změní výšku stolu. Také se vyrábí stoly, které disponují šrouby. Ty stačí povolit a nastavit do potřebné výšky a následně šrouby zase dotáhnout. Není to tak pohodlné jako u elektricky ovládaných stolů, ale i tak mají své kouzlo.

Jak si poradit s rozměry místnosti a stolu

Pokud máte neobvyklé rozměry místnosti a stůl by se vám zde nevydal, pak si nechte vyrobit model, který bude mít konkrétní parametry a s určitostí se vejde na dané místo. Společnost Liftor disponuje touto službou a pracuje velmi rychle. Stůl vyrobí do druhého dne a vyjdou vám vstříc s ideálním řešením. A dokonce se můžete poradit s jejich profesionály na nejlepším řešení!